Çatalca Belediyesi

23 NİSAN HAFTASINDA 23 AÇILIŞ

Görüntülenme : 865

Çatalca okullarımızda 23 Nisan haftasında 23 ‘’AKIL ve ZEKA OYUNLARI ATÖLYESİ’’ açıldı.

Açılış törenlerine Çatalca Kaymakamımız Erdoğan Turan Ermiş, Başkanımız Mesut Üner ve Çatalca İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tayfun Özyolcu’da katılım sağladı.

Kaymakamlık riyasetinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan projenin açılışı 23 Nisan haftasında gerçekleşti. Çocuklarımıza eğitimi okullarda eğlenceye çeviren Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi, yarınlarımızın teminatı çocuklarımız tarafından büyük beğeni ile karşılandığı açılış sırasında gözlerden kaçmadı.

Başkanımız Mesut Üner yaptığı açılış konuşmasın da ; ‘’Çocuklar, göremeyeceğimiz yarınlara gönderdiğimiz canlı mesajlardır. 23 Nisan haftasında Çatalca’mız okullarında eğitimi eğlenceye dönüştüren 23 ‘’Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi’’ açılışını gerçekleştirdik. Mevzu çocuklarımız ve eğitim olunca taşın altına değil elimi gövdemi taşın altına koyarım. 23 Nisan haftasında 23 ‘’Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi’’ yarınlarımızın teminatı çocuklarımıza hayırlı olsun. Bu vesile ile Çatalca Kaymakamlığımız riyasetinde Çatalca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bu projeyi hazırlayarak bizlere tam destek olma imkanı sağladığı için teşekkürü bir borç bilirim. ‘’ dedi.

#BirlikteÇatalcayız