Çatalca Belediyesi

AÇILIŞLARIN İLÇESİ ÇATALCA’MIZ

Görüntülenme : 833

Çatalca’mız, Başkanımız Mesut Üner’in göreve geldiği günden bugüne adeta altın çağını yaşıyor. Makamından çok nerdeyse tüm mesaisini projelerimizin şantiyelerinde ve halkımızın arasında tamamlayan Başkanımız Mesut Üner, yeni Kaymakamlık Hizmet binamızın ilçe halkımıza hizmet vermeye başladığını tüm Çatalca halkımıza sosyal medya hesaplarından müjdeledi.

Çatalca Cumhuriyet meydanımızda bulunan yeni Kaymakamlık hizmet binamız tüm ihtişamıyla adeta göz kamaştırıyor. Böylesine modern Kaymakamlık hizmet binamızın açılması tüm Çatalca’mızda büyük bir sevinç yaşattı. İlçe halkımız üst üste gelen temel atma törenleri ve açılışlarla adeta rüya gibi günler yaşıyor. Proje yapımı boyunca sürekli şantiye alanında denetimler yapan Başkanımız Mesut Üner, mesleğinin mimar olmasının da verdiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle her ziyaretinde büyük katkıda bulunurken, bugünlere geldiğimizde bu kıymetli projenin tamamlanmasının haklı gururunu yaşıyor.

Yeni Kaymakamlık hizmet binamızın halka hizmet vermeye başlamasıyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Bir önemli projeyi daha tamamlamanın sevincini yaşıyoruz. Yeni Kaymakamlık hizmet binamız artık Çatalca halkımıza hizmet vermeye başladı. Yeni Kaymakamlık hizmet binamız; birçok kamu hizmetini karşılayacak, sekiz kat ve 7504,8 m2 aladan oluşuyor. 1600 m2 otoparkında var olduğu yeni Kaymakamlık binamız ilçemize çok yakıştı. Yeni Kaymakamlık hizmet binamız, Millet Bahçesi, Kapalı Katlı Otopark, Cumhuriyet Meydanımız ve Yapımına Yeni Başladığımız Ticaret Merkezimizle birlikte ilçe merkezimize adeta görsel bir hizmet şöleni sunarak değer katacak. Hayırlı olsun.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız