Çatalca Belediyesi

ALLAH MESUT BAŞKANIMIZDAN RAZI OLSUN

Görüntülenme : 577

Başkanımız Mesut Üner tarafından ailelerimize destek olmak için gelenekselleşerek her yıl düzenlenen Sünnet Şenliğimizde bu yıl 250 çocuğumuz sünnet oldu.

Çatalca’mızda vatandaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerine yönelik çözümler üretmek için yoğun bir şekilde çalışan Başkanımız Mesut Üner ihtiyaç sahibi ailelerimize destek olmaya da devam ediyor.

Talep eden ailelerimiz için bu yıl yine seferber olarak sünnet kıyafetlerinden hediyelerine kadar tüm ihtiyaçlarını karşıladığımız çocuklarımızın Sünnet Şenliği öncesinde sağlık kuruluşlarında sünnetleri yapıldı.

250 çocuğumuz sünnet oldu

250 çocuğumuz aileleri ile birlikte belirlenen program dahilinde gün gün özel araçlarla sağlık kuruluşlarına götürülerek sünnet oldular.

Anneler, babalar bu anlamlı etkinlik için duygularını dile getirerek , “ Allah Mesut Başkanımızdan razı olsun. Gerçekten bizler için önemli olan çocuklarımızın sünnetini Başkanımız sayesinde yaptırabildik” sözleriyle Başkanımız Mesut Üner’e teşekkürlerini sundular.

Bizler büyük bir aileyiz

Çocuklarımıza ve ailelerimize geçmiş olsun dileklerini ileten Başkanımız Mesut Üner, “Geleneksel Sünnet Şölenimizde bu yıl 250 çocuğumuz delikanlılığa ilk adımını attı. Bizler, Çatalca’mızda büyük bir aileyiz. Çocuklarımızla unutamayacakları bir gün daha yaşayacak, sünnet düğünlerini de hep birlikte yapacağız. Ailelerimize ve çocuklarımıza geçmiş oldun diyor, hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerine yer verdi.

 

#BirlikteÇatalcayız

#ÇalışıncaOluyor