Çatalca Belediyesi

ANLAMLI TURNUVA BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’İN SANTRA VURUŞUYLA BAŞLADI

Görüntülenme : 495

Başkanımız Mesut Üner, Karacaköy Mahallemizde düzenlenen futbol turnuvasının açılışına katıldı. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen turnuva bu yıl geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz Kulüp Kaptanı Yücal Çalış anısına düzenlendi.

Karacaköy’den 5, diğer mahallelerimizden 11 takımın katılarak mücadele vereceği Karacaköy Kadir Topbaş Stadında başlayan turnuva öncesi Başkanımız Mesut Üner yaptığı açıklamada, “Karacaköy Mahallemizde geleneksel olarak yapılan futbol turnuvası, geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz Kulüp Kaptanımız Yücel Çalış anısına düzenlendi. Bu anlamlı turnuvayı düzenleyen Karacaköy Amatör Spor Kulübü Başkanımız Caner Kızıler ve yönetim kuruluna teşekkür ediyor, turnuvada mücadele verecek tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. Futbolumuzun unutulmazlarından Değerli Kaptanımız Yücel Çalış’ı rahmetle anıyoruz” ifadelerini kaydetti.

Turnuva Örencik Mahallemiz takımlarından Bayındır Gayrimenkul ile Karacaköy Mahallemiz takımlarından Klipspor arasında Başkanımız Mesut Üner’in santra vuruşunu yaptığı maç ile başladı.

 

#BirlikteÇatalcayız