Çatalca Belediyesi

BAŞAKKÖY MAHALLEMİZE HAYIRLI OLSUN

Görüntülenme : 1501

Göreve geldiği günden bugüne Çatalca’mıza kazandırdığı ve kazandırmaya devam ettiği projelerle ilçemize adeta altın çağını yaşatan ve çağ atlatan Başkanımız Mesut Üner, Başakköy Mahallemizde yaptığı çalışmalarla mahalle halkına muhteşem bir yaşam alanı kazandırdı.

İstanbul’un en büyük yüz ölçümlü ilçesi Çatalca’mızda yaptığı projelerde bütüncül çalışma anlayışından taviz vermeyen Başkanımız Mesut ÜNER, ilçe merkezimize 30 km mesafede bulunan Başakköy Mahallemizde yaptığı çevre düzenleme, park ve bahçe çalışmalarıyla muhteşem bir yaşam alanı kazandırdı.

Başakköy Mahallemizde yapılan çevre düzenlemeleriyle ilgili açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’ÇATALCA’MIZIN DÖRT BİR YANINDA HİZMET DOKUNUŞLARIMIZA DEVAM EDİYORUZ. Dünya şehri #İstanbul’un en büyük yüz ölçümlü ilçesi olmamızı asla bir bahane ve engel olarak görmedik ve bütüncül bir anlayışla ilçemizin dört bir yanında hizmet dokunuşlarımıza devam ettik. Başakköy mahallemizde park ve meydan çalışmaları gerçekleştirdik, dekoratif çeşme yaptık, Kahve ve Muhtarlık binasının tadilatını yaptık, Düğün alanının bakım ve onarımını gerçekleştirdik, Okul Bahçemizde düzenlenme yaptık, Kent Mobilyaları, Aydınlatma ve ATATÜRK büstümüzü tüm ihtişamıyla meydanımızda konumlandırdık. Hasılı Başakköy mahallemize halkımızın keyifli, neşeli ve eğlenceli anlar yaşayacağı yaşam alanı kazandırdık. YÜREĞİMİZDEKİ TÜRKİYE CUMHURİYETİMİZİN KURUCUSU GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK SEVGİSİNDEN VE ÇATALCA’MIZA OLAN HİZMET SEVDAMIZDAN GÜÇ ALARAK, GECE-GÜNDÜZ DEMEDEN İLÇEMİZDE HİZMET DOKUNUŞLARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ. HAYIRLI OLSUN. ‘’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız