Çatalca Belediyesi

BAŞARININ MARKA İSMİ ÇATALCAMIZ

Görüntülenme : 496

Çatalcamızda Başkanımız Mesut Üner’in göreve gelmesiyle birlikte marka projelerimizin açılışları, değerli etkinliklerimiz ve yurt içi – yurt dışı sportif başarılarımızın müjdesi gelmesi bölgemizde Çatalcamızın adeta başarının marka ismi olmasını sağladı. Bu seferki sportif başarı müjdemiz tüm Çatalca halkında ve bölgede büyük bir sevinç yaşattı.

 

Başkanımız Mesut Üner’in göreve gelir gelmez kuruluşunu gerçekleştirdiği ve an itibariyle yirmi beşe yakın farklı branşta ve beş bine yakın sporcuya hizmet eden Çatalca Belediyespor kulübümüzden şampiyonluk müjdesi geldi. Antalya’da organize edilen ‘’Master Euro Lig Bellis Cup 2023’’ turnuvasında Fenerbahçe ve kadrosunda Galatasaray ve Beşiktaş’lı eski futbolcularında bulunduğu Paşabahçe gibi takımları geride bırakıp Çatalcamıza şampiyonluk getirdi. Böylesine kıymetli şampiyonluğu sosyal medya hesaplarından Çatalca halkımıza müjdeleyen Başkanımız Mesut Üner, ilçemizde yaşanan tarihi günlerin haklı gururunu yaşadı.

 

Çatalcamıza gelen şampiyonluk müjdesi sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Göreve geldiğimizden bugüne her alanda Çatalca ilçemizi marka ilçe yapma yolunda çalışmalarımızın başarıya ulaştığını görmek bizleri oldukça mutlu ediyor. Çatalca’mız kültür, sanat, spor, sosyal hizmetler ve ilçe tarihine geçen yapımı tamamlanan mega projelerimizle adeta altın çağını yaşıyor. Bugünde halkımıza göreve gelir gelmez kuruluşunu gerçekleştirdiğimiz Çatalca Belediyespor Kulübümüzün veteran takımının şampiyonluk müjdesini paylaştık. Kararlıyız tüm Türkiye ve Dünya Çatalcamızın ismini başarılarıyla duyacak. İlçemize kazandırdığımız bir şampiyonluk daha hayırlı olsun. Bu gurur senin Çatalca.’’ dedi.

 

#EserlerimizVaatlerimiziGeçti

#BirlikteÇatalcayız