Çatalca Belediyesi
  Başkanımız Mesut Üner Bayramda Büyüklerimizi Yalnız Bırakmadı

Başkanımız Mesut Üner Bayramda Büyüklerimizi Yalnız Bırakmadı

Görüntülenme : 806

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, bu yıl geçmiş bayramlardan farklı yaşadığımız Ramazan Bayramını büyüklerimizin hüzünlü geçirmemesi için yanlarında oldu, bayramlarını çiçeklerle kutladı.

Salgın tedbirleri kapsamında uzun süredir evlerinde kalan ve getirilen muafiyetlerle dışarı çıkan 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımız bayramın birinci günü de  14.00-20.00 saatlerinde dışarı çıktılar

Başkanımız Mesut Üner eşi Aydan Üner ve Çatalca Kaymakamı İnci Sezer Becel ile birlikte bayramı yakınlarından uzak geçiren büyüklerimizi yalnız bırakmayarak Ramazan Bayramlarını kutladı. Çiçekler ve bayramın vazgeçilmesi bayram şekerleri eşliğinde yapılan kutlamada büyüklerimiz mutluluklarını dile getirdiler.

“Sevgi ve saygıyı bir ömür hak eden büyüklerimizin bu bayram ellerini öpemesek de hepimiz adına en içten duygularımızla Ramazan Bayramlarını kutladık” diyen Başkanımız Mesut Üner, “Tecrübeleriyle geleceğimizi aydınlatan, milli kültür ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan büyüklerimizin yüzlerindeki gülümseme ve tek bir hayır duası bizler için en büyük mutluluktur” sözleriyle  sağlıkla, birlikle, beraberlikle nice bayramlarımız olsun dileklerinde bulundu.

Sağlık İşleri Müdürlüğü Ekiplerimizde gün boyu 65 yaş ve üstü vatandaşlarımıza bayram için hazırladığımız hediye paketleri ve su dağıtımında bulunurken, herhangi bir olumsuzluk durumuna karşı da hazır bulundu.

#BirlikteÇatalcayız

#BirlikteBaşaracağız