Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER “BİRLİKTE BAŞARDIK”

Görüntülenme : 505

Başkanımız Mesut Üner, mesai arkadaşlarım dediği belediye personelimiz ile Birlik, Beraberlik Yemeği’nde bir araya gelerek,  3.5 yılda Çatalca’yı layık olduğu hizmetlere hep birlikte kavuşturdukları için teşekkür etti.

Vatandaşlarımızın en çok ihtiyaç duyduklarını belirttikleri hizmetlerden biri olan sosyal tesisleri hızla yaparak halkımızın hizmetine sunan Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, bu tesislerden biri olan Muratbey Sosyal Tesisimizde belediye personeli ile bir araya geldi.

Belediyemizin tüm biriminde çalışan personellerimiz Birlik Beraberlik Yemeği’nde buluşurken Başkanımız Mesut Üner tüm çalışanlarımıza emekleri için teşekkür etti.

3.5 YILDA ÇATALCA2MIZI LAYIK OLDUĞU HİZMETLERLE BİRLİKTE BULUŞTURDUK

Çatalca’mıza 3.5 yılda yapılan hizmetleri birlik beraberlik içerisinde gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşadıklarını ifade eden Başkanımız Mesut Üner yaptığı konuşmada, “Çok kıymetli mesai arkadaşlarım, öncelikle Birlik, Beraberlik Yemeği’mize hoş geldiniz. Göreve geldiğimiz günden bu güne sizlerle birlikte güzel hizmetlere imza attık. Hepimizin amacı Çatalca halkımıza en güzel hizmetleri sunmak. 3.5 yılda yaptıklarımız gerçekten yapacaklarımızın teminatı oldu. Bu 3.5 yılda ilçemizin gözle görülen, vatandaşlarımız tarafından takdir edilen gelişim ve değişimini birlikte gerçekleştirdik. Bugüne kadar yaptığımız çalışma ve hayata geçirdiğimiz projelerde hepinizin alın teri var. Çünkü biz büyük bir aile olduk, aynı hedefe aynı inanmışlıkla yol aldık. Kışın soğuğunda Çatalca sevdamızla, vatandaşlarımıza hizmet aşkıyla işte bu nedenle hiç birimiz üşümedik. Yazın sıcağında of demeden yine görevimizin başında olup mega projelerimizi, vizyon projelerimizi tamamlamak için uğraştık. Şöyle bir 3.5 yıl öncesine dönelim sizlerle. İşimiz çok, çözüm bekleyen sorunlar, ihtiyaçlar çoktu. Zaman su gibi akıp geçiyor. Gerçekten Ulusumuzun Kurtarıcısı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çok sevdiğim bir sözü var. “Dinlenmemek üzere yola çıkanlar asla yorulmazlar.” İşte bizlerde bu inançla 3.5 yılda Çatalca’mıza layık olan hizmetlere birlikte imza attık. Çatalca’mız tarihinin en iyi hizmetlerine hepimiz sayesinde kavuştu. Eğitimden spora, sağlığa kadar her alanda vatandaşlarımızın daima yanında olurken, mahalle meydanları, yollar, aydınlatmalar, kaldırımlar, yaşam vadileri, millet bahçesi, kapalı otopark, Kaymakamlık binası, SGK binası, spor adası, ticaret merkezi gibi Çatalca’mızın ihtiyaçlarına çözüm olduk. Şu anda içinde bulunduğumuz sosyal tesisler yaparak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Bunların yanı sıra Çatalca’mızın unutulan değerlerini yeniden yaşatıyoruz. Ormanlı Pirinç Festivali-Çanakça Mısır, Keşkek Festivali gibi. Her yaşa hitap eden dolu dolu bir Erguvan Festivali yaptık. Halka hizmet etmek için var olduğumuzu bilerek, özveriyle çalışan sizlere gerçekten gönülden teşekkür ediyorum. İlk günden itibaren oluşturmaya çalıştığımız çalışma arkadaşlığı, ekip ruhu ve aile bilincinin sonuçları, Çatalca’mızda görülmeye başladı. Hep beraber Çatalca’mız için daha nice hizmetler yapacağımıza inanıyorum.. Hepimizin tek ortak hedefi var, o da birlikte el ele vererek ilçemizi sahip olduğu tarihine, kültürüne ve doğal güzelliklerine yakışan başarılı çalışmalara imza atmaya devam etmek. Bizlere düşen görev her alanda çağı yakalamış bir Çatalca’yı oluşturmak ilçemizi daha kalkınmış, daha çağdaş ve daha mutlu yarınlara ulaştırmak. Birlikte başardık, birlikte başarmaya devam edeceğiz. Siz değerli mesai arkadaşlarımızdan aldığımız güç ve güvenle çalışmalarımız artarak devam edecektir. Sizlerle beraber olmaktan büyük onur duyduğumu belirtmek istiyorum. Allah bu birliğimizi, beraberliğimizi ve dirliğimizi bozmasın” sözlerine yer verdi.

 

Belediyemiz Başkan Yardımcılarımız, Meclis Üyelerimiz ve Birim Müdürlerimizin de katılım gösterdiği Birlik, Beraberlik Yemeği ardından Başkanımız Mesut Üner tüm birimlerle ayrı ayrı hatıra fotoğrafları çektirdi.

 

#ÇalışıncaOluyor

#BirlikteÇatalcayız