Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER: BİZ BİRLİKTE ÇATALCA’YIZ

Görüntülenme : 1156

Çatalca’mızda göreve geldiği günden bugüne az zamanda çok önemli projeleri ilçemize kazandıran Başkanımız Mesut Üner, başarıya giden yolda çalışma arkadaşlarına verdiği önem ve uyum içinde çalışma ortamı ilçemizde tüm vatandaşlarımız tarafından bilinen ve takdir edilen bir gerçek. Başkanımız Mesut Üner yılın ve haftanın son mesai gününü, çalışanlarımızın yeni yılını kutlayıp tamamladı.

Başkanımız Mesut Üner çalışma arkadaşlarımızın yeni yıllarını kutlarken, belediye çalışanlarımıza erzakta dağıtması çalışanlarımızı sevindirdi. Samimi ortamda gerçekleşen kutlama organizasyonumuz sonrası, Çatalca Belediyesi çalışanlarımız Başkanımız Mesut Üner’e teşekkür ettiler. Yeni yıl kutlaması sırasında adeta bir aile ortamımızın oluşması dikkatlerden kaçmadı.

Çatalca Belediyemiz çalışanlarıyla yeni yıl kutlama programı sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Birlikte Çatalca’yız diyerek ilçemize hizmet yolunda birlikte yol yürüdüğümüz çalışma arkadaşlarımızın yeni yılları kutladım. Çalışma arkadaşlarımla birlikte Çatalca’mıza olan sevdamızdan güç alarak yeni yılda da çalışmalarımıza durmaksızın devam edeceğiz. Zira ilçemiz için işimiz vaktimizden çok. Hepimizin yeni yılı kutlu olsun.’’ dedi. 

#BirlikteÇatalcayız