Çatalca Belediyesi
 Başkanımız Mesut Üner Çatalca Spor Kulübümüzle İşbirliği Protokolüne İmza Attı

Başkanımız Mesut Üner Çatalca Spor Kulübümüzle İşbirliği Protokolüne İmza Attı

Görüntülenme : 1946

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner’den sarı kırmızılı takımımız Çatalcaspor’a büyük destek. Çatalca Belediyemiz ve Çatalca Spor Kulübü arasında işbirliği protokolüne imzalar düzenlen törenle atıldı.

Çatalca’nın adını sporla özdeşleştirmek için ilçede spora ve sporcuya her türlü desteği veren, yüzme havuzu, kapalı spor salonları, stadyum gibi büyük spor yatırımları yapan Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner Çatalca Spor Kulübümüzün de daima yanında yer alıyor.

Çatalca Belediyesi ile Misli.com 3.lig 3. Grupta mücadele eden Çatalcaspor arasında hazırlanan işbirliği protokolüne imzalar Kültür İşleri Müdürlüğümüz tarafından pandemi nedeniyle sosyal mesafe dikkate alınarak hazırlanan muhteşem tören ile atıldı.

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner ve Çatalca Spor Kulübü Başkanımız Hasan Gökçe ev sahipliğinde gerçekleşen imza törenine; Çatalca Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş,  Çatalca Cumhuriyet Savcısı Kamil Buğra Akgül,  Çatalca AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Aslan, CHP İlçe Başkan Vekili Eftal Korkmaz, MHP İlçe Başkanı Halit Uğur, Meclis Üyelerimiz, Amatör Spor Kulüpleri Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçemiz Kurum ve Kuruluş Amirleri, Sivil Toplum Kuruluşları Başkan ve Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcılarımız Çatalcaspor teknik heyeti ve futbolcular katıldı.

Başkanımız Mesut Üner’e spora ve sporcuya verdiği destekleri için teşekkür ediyorum

Çatalca Spor Kulübü Gökçeali Tesislerinde gerçekleşen törenin açılış konuşmasını yapan Çatalca Spor Kulübü Başkanı Hasan Gökçe sözlerine, spora ve sporcuya büyük önem ve değer veren bir belediye başkanına sahip olmanın Çatalca adına büyük bir şans olduğunu ifade ederek başladı.

Çatalca Spor Kulübü Başkanı Hasan Gökçe konuşmasında; “Bugün burada bir kez daha birlik ve beraberliğimizi gözler önüne seriyoruz. Çatalcasporumuz ilçemizin ortak değerlerinden biri. Çatalcasporumuz bu günlere uzun bir kat ederek gelmiştir. Bu uzun yolda bugüne kadar Çatalca Belediyemizin her zaman desteğini yanımızda hissettik. Çatalcaspor ilk 3. Lige çıkarken gösterdiğimiz birlik beraberliğimizin hala devam etmesi ben ve yönetim kurulumu oldukça memnun ediyor. Çatalcaspor tarihinde bir ilki yaşarken yine böyle birlik beraberliğin etkisindeydik.  Şimdi de gördüğüm bu birlik beraberlik sayesinde Başkanımız Mesut Üner’in büyük destekleriyle bir üst lige çıkabilmek için yola çıktık. Törenimize katılan Çatalca’mızın protokolüne,  Siyasi Partilerin ilçe Başkanlarına, Siivil Toplum Örgütlerine, Çatalca’daki Kulüp Başkanlarına çok teşekkür ediyorum. Yeni sezonumuz ve belediyemizle işbirliği protokolümüz hayırlı, uğurlu olsun” sözlerine yer verdi.

Spor Çatalca’mızda Birleştirici Gücümüz

Çatalca’yı futboldan basketbola, karateden güreşe birçok spor branşında örnek bir ilçe haline getirmek amacıyla çalışmalar yaptığını belirterek konuşmasına başlayan Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, sözlerinde sporun birleştirici, birlik ve beraberliği güçlendiren özelliğinden bahsetti.

Başkanımız Mesut Üner konuşmasında; “Çatalca’mızda spor birleştirici güç olacak” diyerek yola çıktık. İlçemizde sporun gelişmesi için, çocuklarımızın, gençlerimizin spor yaparak büyümelerini ve vatandaşlarımızın sporu bir yaşam biçimi olarak görmelerini sağlamak için spora yatırımlar yapıyor, sporcularımızı dama yanında oluyoruz. Belediyemiz Spor Akademimizi ve Belediye Spor Kulübümüzü kurarak binlerce çocuğumuzun istedikleri branşlarda spor eğitimi almasını sağlıyoruz. İlçemizde yüzme havuzundan, güreş, karate salonlarına, çok amaçlı kapalı spor salonundan fitness salonuna birçok spor tesisi yapıyoruz. Çatalca’mızın adını spor ile özdeşleştireceğiz, Bu konuda en büyük destekçimiz ailelerimiz. Bizler bu çalışmaları yaparken ailelerimizin heyecanını görmek bizlerinde aynı heyecanla çalışmamızı sağlıyor. Bugün burada sporun birleştirici özelliğini görüyor ve ilçemiz adına gurur duyuyoruz. Törenimize katılan tüm konuklarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Çatalcasporumuz hepimizin ortak paydası.  Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada kulübümüze desteğimiz devam edecektir. Hep birlikte daha iyi yerlere gelebilmesi için elimizden geleni yapacağız. Yeni sezonun ve işbirliği protokolümüzün hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Tören Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner ve Çatalca Spor Kulübü Başkanı Hasan Gökçe’nin protokolü imzalaması ile devam etti. İmzaların atılmasından sonra Çatalca Spor Kulübü Başkanı Hasan Gökçe tarafından Belediye Başkanımız Mesut Üner’e Çatalcaspor forması, ilçe protokolümüze isimlerinin yazılı olduğu Milli Takım formaları, törene katılan Siyasi Parti Temsilcilerine, Kurum Müdürlerine, STK Başkanlarına ve Çatalcaspor’a destek olan firmalara Çatalcaspor amblemli duvar saati hediye edildi.

2020-2021 sezonunda kulüp forması giyen 11 futbolcunun imza atması ardından konfetiler eşliğinde toplu fotoğraf çekimi ile tören son buldu.

#BirlikteÇatalcayız