Çatalca Belediyesi
 Başkanımız Mesut Üner: ‘Çatalcamız Bu Geceyi Hiç Unutmayacak’

Başkanımız Mesut Üner: ‘Çatalcamız Bu Geceyi Hiç Unutmayacak’

Görüntülenme : 1350

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner’in ilçemize kazandırdığı Türk Halk Müziği Koromuz ilk konserinde Çatalcalılara muhteşem bir müzik ziyafeti yaşattı. Konserde Türk Halk Müziğinin usta sesi İzzet Altınmeşe birbirinden güzel türkülerini seslendirdi. 

Çatalca Belediyesi bünyesinde Başkanımız Mesut Üner tarafından kurulan Türk Halk Müziği Korosu ilk konserini Nazım Özbay Kültür Merkezi’nde Belediye Başkanımız Mesut Üner, İlçe Jandarma Komutanı Kadir Duvan, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Aslan, Belediye Meclis Üyelerimiz ve vatandaşlarımızın yoğun katılımıyla gerçekleştirdi. Belediyemiz Türk Halk Müziği Korosu Eğitmeni TRT Gençlik Korosu Sanatçısı Mehmet Şerif Aydın’ın şefliğinde birbirinden güzel türküleri salonu dolduran dinleyiciler için seslendirdi. Koro öğrencilerimiz tarafından solo performanslarında sunulduğu konsere dinleyiciler alkışlarıyla eşlik ederken her yöreden türkü rüzgarı esti.  

Çatalca Belediyesi Türk Halk Müziği Koromuzun ardından Türk Halk Müziğinin duayen ismi İzzet Altınmeşe sahne aldı. Muhteşem gecede keyifli zaman geçiren dinleyiciler türküleri hep bir ağızdan söyledi.

“Çatalcamız Her Şeye Layık”

Başkanımız Mesut Üner konser sonunda yaptığı konuşmada; “Kültür, eğitim ve bilgi aydınlığa açılan dev bir penceredir diyor Gazi Mustafa Kemal Atatürk. Bizde Çatalca’da kültürü, eğitimi, bilgiyi hizmetlerimizin önceliği yaptık. Çatalcamız her şeye layık. Ben bu mükemmel konser için tüm koro öğrencilerimize ve eğitmenimize teşekkür ediyorum. Çatalcamız bu geceyi hiç unutmayacak. Aynı zamanda orkestramıza çok teşekkür ediyoruz. Duayen sanatçımız İzzet Altınmeşe’ye çok teşekkür ediyoruz. Kapımız ve gönlümüz sizin gibi değerli sanatçılara her zaman açık. Çatalcamız adına her birinize çok teşekkür ediyorum.” sözlerine yer verdi.  

Program; Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner ve İlçe Jandarma Komutanı Kadir Duvan’ın Türk Halk Müziği Korosu Eğitmenimiz Mehmet Şerif Aydın ve usta Sanatçı İzzet Altınmeşe’ye muhteşem gece için teşekkür ederek çiçek takdim etmeleriyle son buldu.

#BirlikteÇatalcayız