Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER: ÇATALCAMIZ İÇİN ÜRETMEYE, ÇATALCAMIZ İLE PAYLAŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Görüntülenme : 394

Başkanımız Mesut Üner’in Çatalcamızda yoğun geçen kültür, sanat ve spor etkinlik programlarımız, aynı zamanda Çatalcamızı ilçemiz Cumhuriyet tarihinin en önemli hizmetlerimizle buluşturan temel atma törenlerimiz ile açılış törenlerimizin hemen ardından, bu sefer ilçemizde gerçekleşen tarım faaliyetlerimiz de sadece Çatalcamızda değil, tüm bölge halkımızda ve ülke genelimizde taraflı-tarafsız herkesin hem takdirini hem alkışını kazandı.

 

Yaptığı projelerini uygularken ilçemizin doğasından ve kültüründen taviz vermeden, projelerinin merkezine yarınların teminatı çocuklarımızı ve gençlerimizi konumlandırmasıyla bölgemizde adından başarıyla çokça söz ettiren Başkanımız Mesut Üner, şimdide ilçemizde uyguladığı başarılı tarım politikalarıyla ilçemizin, bölgemizin ve hatta ülkemizin alkışını alıyor.

 

Göreve gelir gelmez Çatalca Belediyemize ait arazilerin ekimini sağlayan Başkanımız Mesut Üner, ekimini sağladığı arazilerimizin hasadını yapmasının coşkusunu ve sevincini ilçe halkımızla paylaştı. Belediyemize ait arazilerimizin ekimini sağlayan Başkanımız Mesut Üner, Bahşayiş mahallemizde sezonun ilk ayçiçek hasadımızı ilçe protokolümüzün katılımıyla gerçekleştirdik. Hasadı yapılan syçiçeklerimizden tıpkı daha önceki yılda da yaptığı gibi ayçiçek yağı üretilerek, ihtiyaç sahibi ailelerimize dağıtılacağı bilgisi, tüm bölge halkımızda ve hasat törenimize katılan protokolümüzde çok büyük bir alkış aldı. Başkanımız Mesut Üner göreve gelir gelmez dönemi içinde Çatalca Cumhuriyet tarihimizin en büyük tapu envanteri belediye tapu envanterimize kazandırırken, eş zamanlı olarak belediyemize ait arazilere buğday ve ayçiçek ekimini gerçekleştirerek, buğdaylarımızdan elde ettiği unumuzu ve ayçiçeklerimizden elde ettiği sıvı yağlarımızı, ilçemizde tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelerimize bedelsiz dağıtmıştı.

 

Bahşayiş mahallemizde gerçekleşen ayçiçek hasadı programımızın ardından açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Çatalcamız için üretip ve Çatalcamız ile paylaşmaya durmaksızın devam ediyoruz. İlçemizde belediyemize ait arazilerimize buğday ve ayçiçek ekimini sağlamıştık. Bugünde hasat vakti dedik ve Bahşayiş mahallemizdeki Çatalca Belediyesi arazilerimizde ayçiçek hasadımızı gerçekleştirdik. Hasat bitti ve şimdi ayçiçeklerimizden ayçiçek yağı üretip, tıpkı geçen yılda yaptığımız gibi Çatalcamızda ki ihtiyaç sahibi ailelere dağıtmanın vakti geldi. Hasılı işimiz vaktimizden çok diyor, tüm ilçe halkımıza verdikleri destek için çok teşekkür ediyorum.  Hasadımız hayırlı ve bereketli olsun.‘’ dedi.

 

#100YıllıkTarih100YıllıkHizmetler 

#BirlikteÇatalcayız