Çatalca Belediyesi
 Başkanımız Mesut Üner ‘Cem Kara Yaşam Vadimizi Hızla Yapıyoruz”

Başkanımız Mesut Üner ‘Cem Kara Yaşam Vadimizi Hızla Yapıyoruz”

Görüntülenme : 1360

Vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda İlçemizde muazzam bir hizmet seferberliği başlatan Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, geçmiş dönem belediye başkanlığı görevini yürüten Cem Kara’nın ismini verdiği Cem Kara Yaşam Vadisi’ni hızlı bir şekilde yaptırıyor.

Göreve geldiği günden itibaren vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda Çatalca’nın geleceğini şekillendirecek değişim ve gelişim projelerini hayata geçiren Başkanımız Mesut Üner, başladığı her çalışmayı yakından takip ederek hızla tamamlanmasını sağlıyor.

Eşekçi Deresi ismiyle bilinen bölgede ilçe sakinlerimiz için yepyeni bir yaşam alanı oluşturmak üzere harekete geçen Başkanımız Mesut Üner işe ilk önce bölgenin ismini değiştirerek başladı.

Cem Kara Yaşam Vadisi adıyla vatandaşlarımıza hizmet edecek olan alanda; çocuklarımız için macera parkı, oyun alanları, çim amfi, şelale, spor aletleri, aydınlatma, ağaçlandırma, çiçeklendirme ve şehir mobilyaları yer alacak. Ayrıca bölgenin üst tarafında kalan Göçmenler Sokağına seyir terası şeklinde bir park alanı yapılıyor.

Tek Derdimiz Vatandaşlarımıza En İyi Hizmeti Vermek

Çalışmaları yerinde inceleyen ve titizlikle takip eden Başkanımız Mesut Üner, Cem Kara Yaşam Vadisi’nin hızlı bir şekilde yapılarak bitirilmesi talimatını verdi.  

 Ekiplerimiz tarafından hummalı bir çalışma sürdürülürken, Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, “Tek derdimiz vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek, çocuklarımız, gençlerimiz için Çatalca’mızı geleceğe en iyi şekilde taşımak. Bu nedenle İlçemizde birçok projemizi hayata geçirdik. Yeni projemiz olan Cem Kara Yaşam Vadimizi hızlı bir şekilde yaparak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Cem Kara Başkanımızın ismini çocuklarımız için macera parkının, oyun alanlarının, çim amfinin, şelalenin, spor aletlerinin, aydınlatmaların yer aldığı ağaçlarla ve çiçeklerle donatılmış böylesine güzel bir alanda yaşatmanın mutluluğunu tüm Çatalca hep birlikte yaşayacağız. Bizlerden destek ve güvenini esirgemeyen, her zaman yanımızda olan değerli hemşehrilerimiz için ve ilçemizde yıllar sonra dahi kullanılacak alanlar oluşturmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bizler için durmak yok, devam eden çalışmalarımız yanında birçok yeni çalışmamızda başlayacak “ ifadeleri ile hizmet seferberliğinin süreceğini belirtti.

Bir Yandan Projeler Devam Ederken Diğer Yandan Yeni Projelerin Startı Veriliyor

Başkanımız Mesut Üner tarafından Çatalca’mızın birçok noktasında aynı anda yürütülen çalışmalarla; bir yandan ilçemize yakışan bir Cumhuriyet Meydanı, vatandaşlarımızın ailece keyifle vakit geçirebilecekleri, göletiyle, havuzlarıyla huzur bulacakları, dinlenebilecekleri, etkinlikleri takip edebilecekleri bir yaşam alanı olan yemyeşil Millet Bahçesi, yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, spor karşılaşmalarına ev sahipliği yapacak büyük bir stadyum, mahalle meydanlarımız gibi çalışmalar devam ederken, yaşam alanları, parklar, sosyal tesisler gibi yeni proje ve çalışmaların startı da veriliyor.

#BirlikteÇatalcayız