Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER; ÇOCUKLARIMIZIN MUTLULUĞU BİZLER İÇİN YAŞAMIN ANLAMI, DEĞERİ…

Görüntülenme : 421

Belediye Başkanımız Mesut Üner, yaz tatiline giren çocuklarımıza muhteşem bir şenlik armağan etti. İki gün süren şenlikte çocuklar neşe içinde doyasıya eğlendi.

 Çatalca’da genç yaşlı demeden tüm vatandaşlarımızın ihtiyaç duydukları her zaman yanında olan Başkanımız Mesut Üner, kültürel ve sanatsal etkinliklerle de ilçemizin sosyal yaşantısını canlandırıyor.

Yıllardır ilçemizde etkinlik olmadığından, sosyal alan bulunmadığından şikayet eden vatandaşlarımız Başkanımız Mesut Üner tarafından hayata geçirilen parklar, bahçeler ve sosyal donatı alanlara kavuşurken aynı zamanda etkinlik ve organizasyonlarla da birlikte vakit geçirmenin mutluluğunu yaşıyor.

 Geçtiğimiz günlerde Çatalca’da bugüne dek yapılmamış bir Mezuniyet Töreni yaparak binlerce gencin coşkusunu paylaşan Başkanımız Mesut Üner, yaz tatiline giren öğrencilerimizi de Çocuk Şenliği’nde buluşturdu.

Prof. Dr. Fuat Sezgin İlkokulu’nda yapılan şenlikte çocuklar animasyon, kukla gösterileri, rengarenk şişme oyun  parkları ve müzik eşliğinde doyasıya eğlendi.

Çocuklarının karne sevincinin Başkanımız Mesut Üner tarafından bu etkinlikle daha da arttığını ifade eden velilerimiz Başkanımız Mesut Üner’e gönülden teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

Şenlikte çocuklarla vakit geçirerek mutluluklarına ortak olan Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner,” Belki çocuklarımız onlara güzel bir gelecek hazırlamak için ne kadar çalıştığımızı, gecemizi gündüzümüze kattığımızı bilmezler. O minicik kalplerini ısıtacak, yüzlerinde dünyalara bedel gülüşler oluşturacak en sevdikleri şey tabii ki oyun oynamak. O yüzden bizde onlar için güzel bir şenlik hazırladık. Çocuklarımızın mutluluğu bizler için yaşamın anlamı, değeri…Tüm çocuklarımızı çok seviyoruz” şeklinde konuştu.

Çocuklarımızla birlikte birçok anı fotoğrafı çektiren Başkanımız Mesut Üner, yaz boyu çeşitli sürpriz etkinliklerle buluşacağız dediği çocuklara iyi tatiller diledi.

 

#BirlikteÇatalcayız