Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’DEN 10 OCAK JESTİ

Görüntülenme : 726

Göreve geldiği günden bugüne sadece ilçemiz tarihine geçen hizmetleriyle değil, kişi ve kurumlarla kurduğu samimi gönül köprüleriyle de Çatalca’mızın yanı sıra tüm bölgemizde adından çok söz ettiren Başkanımız Mesut Üner, basın emekçilerimizi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde unutmadı ve organize ettiği akşam yemeğinde basın emekçilerimizle bir araya geldi.

Samimi ortamda gerçekleşen organizasyonumuza AK Parti İstanbul Milletvekilimiz Gazeteci Tülay Kaynarca, Çatalca Kaymakamımız Erdoğan Turan Ermiş, AK Parti Çatalca İlçe Başkanımız Yusuf Aslan ve MHP Çatalca İlçe Başkanımız Halit Tuncay Uğur’da katılım sağladı. Bu anlamlı organizasyonumuza katılım oldukça yoğundu. Sadece Çatalca’mızın değil tüm bölge gazetecilerimizin katıldığı organizasyonumuz Başkanımız Mesut Üner’in konuşmasıyla başladı. Sonrasında basın mensuplarımızın da söz aldığı akşam, günün ansına çekilen fotoğraflar ve Başkanımız Mesut Üner’in hediye takdimiyle son buldu. Basın mensuplarımız bu anlamlı organizasyonu gerçekleştirdiği için Başkanımız Mesut Üner’e teşekkür ettiler ve en kısa zamanda tekrar bir araya gelmek için söz aldılar.

 

10 Ocak akşamı gerçekleşen vefa dolu akşamın sonunda açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Bizlerin hızlı, doğru ve tarafsız bilgilendirilmesi için, gece-gündüz demeden önemli bir görevi yerine getiren basın mensuplarımızı ‘’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’’ vesilesiyle misafir ederek, biraz olsun kendilerine keyifli bir an yaşattıysak ne mutlu bize. Bu vesileyle tüm basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, meslek hayatları boyunca önce sağlık sonra başarılar dilerim.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız