Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’DEN ATEŞE YÜRÜYEN KAHRAMANLARA ZİYARET

Görüntülenme : 643

Geçtiğimiz haftaları yaptığı vizyon projelerinin açılışları, belediyemiz arazilerine ektiği ekinlerin hasadı, organize ettiği etkinlikler ve konser programlarıyla tamamlayan Başkanımız Mesut Üner, devam eden yoğun programları kapsamında ateşe yürüyen kahraman itfaiyecilerimizi ziyaret etti.

Çatalca’mıza kazandırdığı vizyon projelerin yanı sıra, özel gün ve haftalara verdiği değer ile de bölgemizde dikkat çeken çalışmalar yapan ve bu özelliğiyle de bölge halkı tarafından çok sevilen Başkanımız Mesut Üner, her yıl 25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kutlanan ‘’İtfaiye Haftası’’ kapsamında Çatalca İtfaiye İstasyonunu ziyaret etti.

Samimi ortamda itfaiye haftasında gerçekleşen bu önemli ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’İtfaiye Haftası’’ etkinlikleri kapsamında, Çatalca İtfaiye İstasyonumuzu ziyaret ederek, ateşe yürüyen kahramanlarımızı tebrik ettik. Özellikle geçtiğimiz yaz ülke genelinde çıkan orman yangınlarında özverili çalışmaları için kendilerini yürekten tebrik eder, çalışmalarında başarılar dilerim.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız