Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’DEN BAYKAR TEKNOLOJİ ZİYARETİ

Görüntülenme : 906

Çatalca’mızda tarihe geçen projelerini gerçekleştirirken, makamından çok halkımızın arasında veya proje şantiyelerimizde çalışmalarını gerçekleştiren Başkanımız Mesut Üner, gönül köprülerini kurduğu ziyaretlerini de gerçekleştirmeye devam ediyor. Başkanımız Mesut Üner’in belediyemizde birebir görüşme yaparak gerçekleştirdiği halk günü toplantısı sonrası bu sefer ki ziyaret durağı Baykar Teknoloji oldu.

 

Savunma sanayisi çalışmalarıyla ülkemizin adeta dünyadaki gururu olan Baykar Teknoloji’de Başkanımız Mesut Üner’i Baykar Teknoloji Lideri ve Teknofest Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar ve amcası Ömer Bayraktar karşıladı. Samimi ortamda gerçekleşen görüşme, günün anısına karşılıklı hediye takdiminin sonrası son buldu.

 

Baykar Teknoloji ziyareti sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Savunma sanayi sektöründe ulaştığı başarılarla dünya markası ve hepimizin gurur kaynağı olan Baykar Teknoloji Lideri ve Teknofest Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar ile amcası Ömer Bayraktar'ı ziyaret ettik. Ziyaretimiz sırasındaki samimi karşılama, ilgi ve alaka için teşekkür eder, ülkemize çağ atlatan çalışmalar yolunda başarılar dileriz.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız