Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’DEN BİR İLK DAHA

Görüntülenme : 540

Başkanımız Mesut Üner, görevinin ilk dört yılında Çatalcamıza kazandırdığı hizmetlerle adeta tarih yazarken, ilçe halkımıza altın çağını yaşatmaya devam ediyor. Başkanımız Mesut Üner bir taraftan ilçemiz tarihine geçen hizmetler kazandırırken, diğer taraftan da Nisan 2023 Çatalca Belediye Meclisimizde görev süresi boyunca belediyemiz bütçesinin 15 Milyon Türk Lirası ile ikinci kez artı verdiğini Çatalca halkımıza müjdeledi. Çatalcamız adına tüm bu önemli gelişmelerin dışında Başkanımız Mesut Üner’den ilçe halkımıza bir önemli müjde daha geldi.

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER; ÇATALCAMIZ İÇİN ÜRETİP, ÇATALCAMIZ İLE PAYLAŞMAYA DEVAM EDİYORUZ

Başkanımız Mesut Üner Çatalcamıza tarihi hizmetlerini kazandırırken, belediyemiz tapu envanterini geliştirdi. Yetmedi belediyemize ait arazileri ekip, ürettiği ürünleri ihtiyaç sahibi ailelerimize dağıtımını gerçekleştirdi. Geçen yıl belediyemize ait arazilere ayçiçek ekip, biçtiği ayçiçeklerden sıvı yağ üreten ve ihtiyaç sahibi ailelerimize dağıtımını gerçekleştiren Başkanımız Mesut Üner, bu yılda ihtiyaç sahibi ailelere un dağıtımı gerçekleştirdi. Başkanımız Mesut Üner, 180 dönüm belediyemize ait arazilerde biçtiği buğdaylardan tam 45 ton un üretip ve 10 kilo gramlık paketler halinde ihtiyaç sahibi ailelerimize dağıtımını gerçekleştirdi. Böylesine değerli hizmet ve emek sadece Çatalcamızda değil, tüm bölgemizde ve ülkemizde ses getirirken, halkımız tarafından mübarek Ramazan ayında yapılan bu hizmet büyük alkış ve takdir kazandı.

Böylesine önemli ve değerli hizmet sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Daha öncede Belediyemize ait yaklaşık 178 dönüm arazimizde yetiştirdiğimiz ayçiçeklerden 2500 adet 4 litrelik sıvı yağ üretip ve ilçemizde ihtiyaç sahibi ailelere dağıtımını gerçekleştirmiştik. Şimdide 180 dönüm belediyemize ait arazilerimizde biçtiğimiz buğdaylardan tam 45 ton un ürettik ve 10 kilo gramlık paketler halinde ihtiyaç sahibi ailelere dağıtımını gerçekleştirdik. Çatalca’mıza hizmet yolunda gece-gündüz çalışıp, ilçemiz için üretip ilçemizde paylaşmaya devam edeceğiz. Hayırlı olsun.’’ dedi

#EserlerimizVaatlerimiziGeçti

#BirlikteÇatalcayız