Çatalca Belediyesi
 Başkanımız Mesut Üner’den Çatalca’mız için Ankara’da Yoğun Çalışma

Başkanımız Mesut Üner’den Çatalca’mız için Ankara’da Yoğun Çalışma

Görüntülenme : 916

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, Çatalca’mızı en iyi hizmetle buluşturmak için gece gündüz demeden çalışmaya, birbirinden önemli projeleri hayata geçirmeye devam ederken, yepyeni çalışma ve projeleri uygulamak için de Ankara’da temaslarda bulunuyor.

Vatandaşlarımıza ve ilçemize hizmet için zaman kavramı olmaksızın çalışma ilkesiyle hareket eden Başkanımız Mesut Üner, Ankara’ya giderek bir takım ziyaretlerde bulundu.

Ankara’da ilk olarak Gazi Meclisimizi ziyaret eden Başkanımız Mesut Üner milletvekillerimiz ile görüştü.

Başkanımız Mesut Üner, ilçemizle ilgili yoğun bir program uyguladığı ziyaretler kapsamında Milli Emlak Genel Müdürü’müz Tufan Büyükuzun’u ziyaret etti. Görüşmede yapılan istişarelerle;  Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum’un desteği ile köy içi ve hazine yerlerinin satışıyla ilgili uygulamada karşımıza çıkan problemleri çözüme kavuşturarak tapularına kavuşan vatandaşlarımız dışında, kanuni müeyyideki bazı şartlara takılarak işlem yapılamayan vatandaşlarımızın sorununa rezerv alan yöntemiyle çözüm üretildi.

Yerinde Dönüşüm Projemiz Örnek Bir Proje Olacak

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcımız Fatma Varank’ı ziyaret eden Başkanımız Mesut Üner, ilçemizde yaşayan Roman vatandaşlarımızla ilgili projeyi ile ilgili önemli adımlar attı. Başkanımız Mesut Üner yerinde dönüşüm olarak hayata geçireceğimiz projenin tamamlandığında örnek bir proje olacağını ifade ederek Bakan Yardımcımıza desteklerinden dolayı teşekkür etti. Görüşmede ayrıca Çatalca’mızı yepyeni bir yaşam alanına kavuşturacak Millet Bahçemizde devam eden çalışmalarımız da değerlendirildi.

Başkanımız Mesut Üner’den Çatalca’mıza “Balkan Şehitleri Müzesi” Müjdesi

Başkanımız Mesut Üner Ankara’da İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Başkanımız Mesut Üner, “ İlçemizin güvenliği için görevlendirilen 32 Gece Bekçimiz, mahallelerimize güvenlik kameraları sistemi ve İlçemize yakışan yeni Kaymakamlık Binamız için İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu’ya teşekkürlerimizi sunduk. Sayın Bakanımız her zaman ilçemizle yakından ilgileniyor. Bakanımızla görüşmemizde birde ilçemiz için çok önemli bir müzenin yapılması onayını aldık. Vatanımızı savunurken şehadete eren Alaiye Taburundan 657 şehidimiz ve tüm şehitlerimizin anısına Yazlıkköy Mahallemize, “BALKAN ŞEHİTLERİ MÜZESİ” yapılacak. Ben bir kez daha şahsım ve ilçemiz adına İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu’ya teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

Gelişen Çatalca’mıza Yeni Yollar

Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret ederek balıkçı barınağı projemiz ve her geçen gün gelişen ilçemiz için yol yapımları ile ilgili istişarelerde bulunan Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, Bakan Yardımcımız Selim Dursun ile de görüşerek değerlendirmelerde bulundu.

Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanımızın ilçemize yapacağımız çalışmalarda en büyük destekçilerimizden olduğunu belirten Başkanımız Mesut Üner, vatandaşlarımızı en iyi hizmetlerle ve yatırımlarla buluşturmamıza büyük katkı sağlayan Bakanımız  Adil Karaismailoğlu’na teşekkür ettiğini belirtti.

Çatalca’mızı En Güzel Yarınlarla ve Vatandaşlarımızı En İyi Hizmetlerle Buluşturmaya Devam Edeceğiz

Başkanımız Mesut Üner Ankara ziyaretleri kapsamında AK Parti TBMM Grup Başkan Vekilimiz Sn. Mehmet Muş’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyaret nedeniyle bir açıklama yapan Başkanımız Mesut Üner, “Çatalca’mızı İstanbul’un örnek ilçelerinden biri haline getirmek için çıktığımız bu yolda ilk günden itibaren yapımına başladığımız büyük ve önemli projelerimizde her zaman destek ve ilgileriyle yanımızda olan AK Parti TBMM Grup Başkan Vekilimiz Sn. Mehmet Muş’a teşekkür ziyaretinde bulunduk.

Hep birlikte Çatalca’mızın yarınlarını en güzel şekilde hazırlarken, vatandaşlarımızı layık oldukları en iyi hizmetle buluşturmaya da devam edeceğiz. AK Parti TBMM Grup Başkan Vekilimiz Sn. Mehmet Muş’a ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner oldukça yoğun ve verimli çalışmalar gerçekleştirdiği Ankara ziyareti ardından AK Parti İstanbul Milletvekilimiz Tülay Kaynarca’ya da teşekkürlerini sundu. Başkanımız Mesut Üner, sözlerinde “Sayın Milletvekilimiz, Değerli Tülay Ablamız her zaman bizlerin yanında ve en büyük destekçimiz. Ankara ziyaretlerimizde bizlerle yakından ilgilenen Kıymetli Vekilimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

#BirlikteÇatalcayız