Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’DEN ÇATALCA’MIZA BİR İLK DAHA

Görüntülenme : 924

Çatalca’mızın her alanda büyümesi ve gelişmesi için çalışmalarına aralıksız devam eden ve mega projeleriyle ilçeye ilkleri yaşatan Başkanımız Mesut ÜNER, Çatalca’mıza yine bir ilki daha kazandırmayı sağladı. Afet ve acil durumlara da kayıtsız kalmayan Başkanımız Mesut ÜNER, Çatalca’mıza ‘’Telsiz İstasyonu’’ kurulumu gerçekleştirdi.

Kurulumu gerçekleşen telsiz istasyonumuzun en önemli faydası, elektrikler kesik, internet ve telefon hatları kapalı olsa da aralıksız hizmet verecek olması. Telsiz istasyonumuzun oturduğu beton blok tam 27 ton ağırlığında, kötü hava şartlarına dayanıklı ve telsiz direği 25 m. yüksekliğinde.

Çatalca’mıza kazandırdığımız ‘’Telsiz İstasyonu’’ hizmeti sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut ÜNER;  ‘’Afet ve acil durumlara hazırlık en önemli görevlerimizden biri dedik ve ilçemize telsiz istasyonu kurulumu gerçekleştirdik. Kurulumunu gerçekleştirdiğimiz telsiz istasyonumuz, 3 mobil ambulans, 1 mobil araç ve 30 gezici telsizle Çatalca halkımıza hizmet edecektir. Telsiz istasyonumuz elektrikler kesik, internet ve telefon hatları kapalı olsa da aralıksız hizmet verecek olması en önemli avantajımız olacak. İlçe halkımıza hayırlı olsun.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız