Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER'DEN ÇATALCA'MIZA BİR OTAPARK MÜJDESİ DAHA

Görüntülenme : 649

Deprem bölgesine kurduğu gönül köprüsü ve yardım çalışmalarıyla oldukça yoğun günler yaşayan Başkanımız Mesut Üner, Çatalca'mıza yeni projeler kazandırma çalışmalarına da durmaksızın devam ediyor. Bu çalışmalar çerçevesinde Başkanımız Mesut Üner Çatalca halkına bir otopark müjdesi daha verdi.

Geçtiğimiz haftalarda üç yüz araçlık katlı modern kapalı otopark yapımını tamamlayıp, Çatalca halkımızın hizmetine açtığını müjdeleyen Başkanımız Mesut Üner, ilçe halkımıza iki hafta içinde bir otopark daha kazandırılacağının müjdesini verdi. Bu önemli müjde Çatalca halkımızda büyük bir sevinç yaşattı. Çatalca halkımız deprem bölgesi yaralarının sarılması için çok büyük mücadele veren Başkanımız Mesut Üner'in aynı zamanda Çatalca'mızın kronik sorunlarının çözümü içinde gösterdiği özveri için çok teşekkür ettiler.

Çatalca'mıza yeni otopark müjdesi sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; "Geçtiğimiz haftalarda 300 araçlık kapalı katlı otoparkımızın yapımını tamamlayıp, sizlerin hizmetine sunduğumuzu müjdelemiştik. Bugünde, çarşıda otobüs durakları mevkiimizde (Hamza'nın Kahvesi Yanı ) 60 araçlık bir otopark daha siz kıymetli halkımıza iki hafta içinde tamamlanacağını, en kaliteli hizmeti hak eden kıymetli Çatalca müjdeliyoruz. Böylelikle otopark sorunu Çatalca'mızda tarih oldu. Hayırlı olsun." dedi.

 

 

#EserlerimizVaatlerimiziGeçti

#BirlikteÇatalcayız