Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’DEN ÇATALCAMIZA KÜTÜPHANE MÜJDESİ

Görüntülenme : 891

Çatalcamız, Başkanımız Mesut Üner’in göreve gelmesiyle birlikte adeta açılışların ve marka kültürel etkinliklerin ilçesi oldu. İlçemizde Cumhuriyet tarihine geçen yatırımların ya temel atma töreni ya da açılış heyecanı durmaksızın yaşanmaya devam ediyor. Başkanımız Mesut Üner, bu kez Çatalca halkımıza kazandırdığı modern kütüphanenin açılışını gerçekleştirdi.

 

 

Çatalca Belediyesi Nazım Özbay Kültür Merkezimizde açılışı gerçekleşen kütüphanemiz, ilçede yaşayan tüm öğrenci ve velilerde büyük sevinç yaşattı. Oldukça modern tasarımlarla hazırlanan kütüphanemiz 300 metrekareye yakın bir alanda ilçe halkımıza hizmet veriyor. Başkanımız Mesut Üner’in ilçe halkımıza kazandırdığı kütüphanede yaklaşık 13 bin kitap bulunuyor. Bu kitap sayısının en kısa zamanda 25 bini aşacağı bilgisi ilçemizdeki öğrenci ve velileri oldukça memnun ve mutlu etti. Çatalca Belediyesi Kütüphanemiz an itibariyle hafta içi saat 08.30 – 17.00 arası hizmet ederken, en kısa zamanda hafta sonu da açık olacak ve kapanış saatleri uzayacak. Başkanımız Mesut Üner’in hizmete açtığı kütüphanemiz oldukça yoğun ilgi görürken, öğrenciler sınıflar halinde ziyaretlerine devam ediyor. Kütüphanemizin en son ziyaretçileri Çatalca Ferhat Paşa İlkokulu 2/E sınıfı öğrencilerimiz oldu.  

 

 

Böylesine değerli açılış sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner:  "Bilginin gücü kitapların sayfalarında gizlidir dedik ve Çatalcamıza modern bir kütüphane kazandırdık. Halkımızın yoğun ilgi gösterdiği modern kütüphanemiz hayırlı ve uğurlu olsun. Çatalcamız için gece-gündüz çalışıp her alanda büyüyen ve gelişen bir ilçe olmak için çalışmalarımıza ilk gün ki aşkla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Hayırlı olsun.’’ dedi.

 

 

#EserlerimizVaatlerimiziGeçti

#BirlikteÇatalcayız