Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’DEN ÇOCUK BAKIMEVİ MÜJDESİ

Görüntülenme : 641

Makamından çok sahada yerinde çalışmalarıyla ve Çatalca’mıza kazandırdıkları eserlerin vaatlerini geçtiği Başkanımız Mesut Üner’den ilçemize yine bir müjdeli haber daha geldi. Bu müjdeli haber merkezinde bu kez yarınlarımızın teminatı çocuklarımız yer aldı. Böylesine önemli müjde, özellikle çalışma hayatı içinde olan anne ve babalarda büyük sevinç yaşattı.

Göreve gelir gelmez, Bayram Kıran Çocuk Bakımevimizde yaptığı tadilatlarla bakımevimizi adeta yeniden hayata geçiren ve bakımevimize çok amaçlı kapalı spor salonu kazandıran Başkanımız Mesut Üner, özel birey çocuklarımıza ile ailelerine son derece modern ve konforlu bir özel eğitim merkezi kazandırmıştı.

Bu haftaya geldiğimizde ise, hafta başında ilçe halkımıza kazandırdığı gençlerimize yönelik üniversite müjdesini veren Başkanımız Mesut Üner, bu sefer aynı hafta ortasında ilçe halkımıza çocuklarımız için yakın dönemde Çatalca’mıza kazandıracağı çocuk bakımevi müjdesini verdi.

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER; ‘’YATIRIMLARIMIZIN MERKEZİNDE YARINLARIMIZIN TEMİNATI ÇOCUKLARIMIZ VE GENÇLERİMİZ VAR.’’

Çocuk bakımevi protokolu imza töreni sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Her zaman ifade ettim, tekrar hatırlatıyorum. İlçemize kazandırdığımız eserlerin merkezinde yarınlarımızın teminatı çocuklarımız olmaya devam edecek. Görev sürem boyunca ne söylediysem gereğini fazlasıyla yerine getirmenin bugün haklı gururunu yaşıyorum. İşte eserlerimizin merkezinde yarınlarımızın teminatı çocuklarımız ve gençlerimiz var dedim. Hafta başında gençlerimize yönelik ilçemize üniversite müjdesi verdim. Hafta ortasında ise çocuklarımıza yönelik çocuk bakımevi müjdesini verdim. Çocuk bakımevimiz altı derslikli olacak. Çatalca Belediyemiz adına kayıtlı 135 Ada 1 Parselde bulunan 5714,92 m2 arazimize Çocuk Bakımevi yapımı protokolü imzaladık. Bu projemiz çok yakın bir zamanda tamamlanacak. Tüm Çatalca halkımıza hayırlı olsun.’’ dedi.

 

#EserlerimizVaatlerimiziGeçti

#BirlikteÇatalcayız