Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’DEN EN BABA ETKİNLİĞE AÇIK DAVET

Görüntülenme : 939

Yaptığı proje yatırımlarıyla Çatalca’mızı İstanbul’un parlayan yıldızı olmaya başlatan Başkanımız Mesut Üner, sosyal belediyecilik anlamında yaptığı çalışmalarla da Çatalca halkımızın beğenisini ve takdirini kazanmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta sonu kutlanan babalar günü için kurmaylarına iki ay öncesinden eksiksiz bir etkinlik programı talimatı veren Başkanımız Mesut Üner, ilçede ve bölgede devam eden yoğun yağışla etkinliği bir hafta ertelemişti. Büyük bir titizlikle hazırlanan Babalar günü etkinliği bu hafta sonu 26 Haziran 2021 Cumartesi Akalan Mahallesi Harman Üstü sokakta mesire alanında saat 14.00-19.00 arası gerçekleşecek. Başkanımız Mesut Üner, tüm detaylarla bizzat ilgilenirken, etkinlik alanında yerinde denetimler yapmayı da ihmal etmedi.

Babalar günü etkinlik alanı denetimleri sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Evimizin direği ve yüreğimizin sesi dediğimizde hemen onlar gelir aklımıza. 5 Haziran 2021 günü, yani 2 hafta önce Çatalca’mızda babalar gününe yakışır bir etkinlik programlayıp,  etkinlik alanında son kontrollerimizi gerçekleştirip 19 Haziran 2021 günü için sizlere davetimizi arz etmiştik. Sonrasında Çatalca’mızda ve bölgemizde devam eden yoğun yağmur yağışı nedeniyle, bu güzel etkinliği bir hafta erteledik. Babalar günü etkinlik programımız 26 Haziran 2021 Cumartesi saat 14.00-19.00 arası Akalan Mahallemizde Harman Üstü sokak mesire alanımızda gerçekleşecek. Etkinlik alanımızda yiyecek-içecek, animasyon, çuval yarışları, sepet basket, mumya oyunu, tavla, balon futbolu ve uçurtma gibi birçok sürpriz etkinliklerimiz, babalar ve çocuklarıyla keyifli bir gün geçirmesine yardımcı olacak. Tüm bu etkinliklerin dışında şişme oyun parkı, palyaço ve maskotlar etkinlik alanımıza renk katarken, saat 17.00’de sanatçı Murat Mermer konseriyle babalar günü coşkumuz tavan yapacak. Ayrıca babalar gününe özel hatıra fotoğrafları çekmeniz için Cumhuriyet Meydanı, İsmail İp Yaşam Alanı, Kiptaş Marketler Önü, Verem Savaş Dispanseri Yanı, Manisa Bayırı Roman Derneği Yanı ve Cem Kara Yaşam Vadisi mevkii seyir terasında hatıra fotoğraf çekim köşeleri konumlandırdık. Yaptığımız yatırımların dışında, Çatalca Halkımızın huzuru ve mutluluğu için var gücümüzle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tüm Çatalca halkımızla etkinlik alanımızda buluşmak umudu ve dileğiyle kalın sağlıcakla.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız