Çatalca Belediyesi
 Başkanımız Mesut Üner’den Gençlerimize Büyük Destek

Başkanımız Mesut Üner’den Gençlerimize Büyük Destek

Görüntülenme : 862

“Eğitim, Sağlık ve Spor benim olmazsa olmazlarımdır” diyen Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner her zaman olduğu gibi yine gençlerimizin yanında olduğunu göstererek üniversiteye hazırlanan gençlerimize eğitim seti armağan etti.

İlçemizin gelişmesi ve değişmesi adına göreve gelir gelmez hızlı bir şekilde hizmet seferberliğine başlayan Başkanımız Mesut Üner, yarınlarımız dediği çocuklarımıza ve gençlerimize destek olacak çalışmaları da aynı hızla sürdürüyor.

 İlçemizde bir ilke imza atarak üniversiteye hazırlanan öğrencilerimize ve ailelerine destek olmak için Sürekli Eğitim Merkezini kuran ve hemen ilk yılda onlarca öğrencimizin hayallerindeki üniversiteyi kazanmasına vesile olan Başkanımız Mesut Üner’den bu yılda sınav heyecanı yaşayan öğrencilerimize büyük destek geldi.

Sürekli Eğitim Merkezimizde 100’den fazla öğrencimiz bu yıl pandemi nedeniyle online bir şekilde aynı yoğunlukta sınava hazırlanırken, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Halk Eğitim Müdürlüğümüz ve Gençlik Merkezimizin kurslarında sınava hazırlanan gençlerimize Başkanımız Mesut Üner tarafından konu anlatımlı ve testlerin yer aldığı hazırlık kitaplarından oluşan kitap seti hediye edildi.

Başarılı olacağınıza canı gönülden inanıyorum

Gençlik Merkezimizde pandemi tedbirleri nedeniyle öğrencilerimizin bir kısmı ile bir araya gelen Başkanımız Mesut Üner, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tayfun Özyolcu, Başkan Yardımcımız İkram Kaya, Halk Eğitim Müdürümüz Yunus Taslı ve Gençlik Merkezi Müdürümüz Umut Şenol öğrencilerimize kitap setlerini hediye etti.

Başkanımız Mesut Üner öğrencilere her zaman yanlarında olduğunu belirttiği konuşmasında sınavda başarılar dilerken, “İlçemizde önceliklerimiz her zaman söylediğim gibi eğitim, spor ve sağlık. Siz gençlerimizin eğitimi bizler için çok önemli. Bizler sizlere destek olmak için elimizden geleni her zaman yaparız. Daima sizlerin yanınızdayız. Belediye olarak, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Halk Eğitim Müdürlüğümüz ve Gençlik Müdürlüğümüz işbirliği içerisinde sizlerin yanınızdayız. Bizleri ister ağabeyiniz, ister arkadaşınız olarak görün ve ne ihtiyacınız olursa çekinmeden bizlere iletin. Ben sizlerin başarılı olacağınıza canı gönülden inanıyorum. Çünkü inanmak başarmanın yarısıdır. Sizlerde üniversite okumak için var gücünüzle sınava çalışıyorsunuz. Ben şimdiden hepinize başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Kitap setlerini büyük bir mutlulukla alan öğrenciler, Başkanımız Mesut Üner’e teşekkür ederek Gençlik Merkezinde kendi el emekleri ile yaptıkları Türk Bayrağımızı hediye ettiler. “Aldığım en anlamlı hediye bu” şeklinde konuşan Başkanımız Mesut Üner’e Gençlik Merkezi Müdürü Umut Şenol yardım ve desteklerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

#BirlikteÇatalcayız