Çatalca Belediyesi
 Başkanımız Mesut Üner’den Halk Pazarında Sıkı Önlemler

Başkanımız Mesut Üner’den Halk Pazarında Sıkı Önlemler

Görüntülenme : 925

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner Korona virüs salgını ile mücadele kapsamında ilk günden bu yana ilçemizdeki bulaş riskini en aza indirmek için özenle çalışıyor.

Ekiplerimizi gerek önlem ve tedbirlerin alınması gerek ise temizlik ve dezenfekte çalışmaları konusunda seferber eden Başkanımız Mesut Üner, ilçemizde kurulan halk pazarında da Zabıta Müdürlüğü ekipleri ile sıkı bir denetime imza atıyor. 

Sabahın ilk ışıklarından bu yana Halk Pazarımızın kurulacağı alanda önlem ve tedbirlerin hassasiyetle alınması için mesaiye başlayan Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz pazar esnafımızı HES Kodu kontrolünden sonra alana aldı. Ekiplerimiz tarafından maske, mesafe ve temizlik konusunda sıkı bir denetim gerçekleştirilirken, pazar yeri girişinde kurulan Zabıta Noktasında hazırlanan hijyen alanında vatandaşlarımızın ellerini dezenfekte etmeleri sağlanıyor. Sağlık İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından pazar alanına girecek tüm vatandaşlarımızın ateş ölçümleri yapılıyor.

İçişleri Bakanlığımızın 23.03.20 tarihli genelgesi kapsamında 10.00-18.00 saatleri arasında hizmet verecek halk pazarımıza vatandaşlarımız sınırlı sayıda alınırken, ekiplerimizin denetimleri de devam ediyor.

#BirlikteÇatalcayız