Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’DEN İLÇEMİZE BİR BÜYÜK HİZMET DAHA

Görüntülenme : 543

Çözüm odaklı hizmet anlayışıyla çalışan Başkanımız Mesut Üner ilçemizi kalıcı bir hizmetle daha buluşturdu. Küçük ve yetersiz fiziki şartlara sahip Çatalca Sosyal Güvenlik Merkezimiz Başkanımızın girişimleriyle yapılan büyük ve modern yeni binasında vatandaşlarımıza hizmet vermeye başladı.

Çatalca’mızın sorunlarına kalıcı çözümler üreten ve vatandaşlarımızı en iyi hizmetlerle buluşturmak için çalışan Başkanımız Mesut Üner ilçemizdeki kronik sorunlardan birini daha çözüme kavuşturdu.

Oldukça küçük ve yetersiz fiziki şartlara sahip bir alanda vatandaşlarımıza hizmet veren Çatalca Sosyal Güvenlik Merkezimiz, Başkanımızın titizlikle konunun üzerinde durarak gerekli girişimlerle başlattığı ve yapım aşamalarını yakından takip ettiği yeni binasına taşınarak vatandaşlarımıza hizmet vermeye başladı.

Yeni SGK 6 katlı ve 2140 m² hizmet alanına sahip

Vatandaşlarımızın daha rahat ve konforlu hizmet alabileceği Ulu Camii’nin hemen yanında bulunan Çatalca Sosyal Güvenlik Merkezimiz her kat 506 m² olmak üzere toplam 6 kattan ve bodrum ile depo katları hariç 2140 m² hizmet alanından oluşuyor.

Belediye Başkanımız Mesut Üner, vatandaşlarımıza yeni yerinde hizmet vermeye başlayan Sosyal Güvenlik Merkezimizi ziyaret ederek hayırlı, uğurlu olması temennisinde bulundu. Merkezimizdeki hizmet birimlerini tek tek dolaşan Başkanımız Mesut Üner, Şile’ye tayin olan SGK Müdürümüz Bayram Gül’e de ilçemizde yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Başkanımız Mesut Üner’den çözüm odaklı hizmet

Çatalca halkımızın en iyi hizmete layık olduğunu belirten Başkanımız Mesut Üner, Çatalca Sosyal Güvenlik Merkezimizin yeni binasının vatandaşlarımızın çok daha rahat hizmet alabileceği bir merkez haline geldiğini ifade etti.

Başkanımız sözlerinde, “Çatalca’mızda sorunlara kalıcı çözümler bularak vatandaşlarımızın en iyi ve en rahat hizmeti alması için çalışıyoruz. SGK’mızda oldukça küçük ve fiziki şartları uygun olmayan bir alanda vatandaşlarımıza hizmet veriyordu. Bu sorunu kalıcı olarak çözüme kavuşturduk. Yeni Sosyal Güvenlik Merkezimiz Çatalca’mıza layık ve halkımızın çok daha rahat hizmet alabileceği özellikte bir bina oldu. İlçemize ve Sosyal Güvenlik Kurumumuza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

 

#ÇalışıncaOluyor

#BirlikteÇatalcayız