Çatalca Belediyesi
 Başkanımız Mesut Üner’den İlçemize Yeni Bir Yaşam Alanı Daha

Başkanımız Mesut Üner’den İlçemize Yeni Bir Yaşam Alanı Daha

Görüntülenme : 1018

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, Eşekçi Deresi bölgemizde yapımına başladığımız çevre düzenleme ve peyzaj çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkanımız Mesut Üner yeşili, mavisi ve tüm doğasıyla kendisine hayran bırakan ilçemizde çevre ve peyzaj düzenleme çalışmaları ile vatandaşlarımızın nefes alacağı, aileleri ile doyasıya vakit geçirebileceği yeni yaşam alanlarının oluşturulması için başlattığı çalışmaları yakından takip ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz tarafından Eşekçi Deresi bölgesinde yapılan çalışmaları inceleyen Başkanımız Mesut Üner; “Bölgedeki çalışmalar tamamlandığında; çocuklarımız için macera parkı ve oyun alanlarının yer aldığı, çim amfi, şelale, spor aletleri, aydınlatma, ağaçlandırma, çiçeklendirme ve şehir mobilyalarıyla ilçemizin güzelliğine güzellik katacak çok amaçlı bir yaşam alanını daha vatandaşlarımızın hizmetine sunmuş olacağız” ifadelerine yer verdi.

İlçemize yeni bir yaşam alanı kazandırmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Başkanımız Mesut Üner, vatandaşlarımızın talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmaların ilçemizin dört bir yanında devam edeceğini bir kez daha vurguladı.

 

#BirlikteÇatalcayız