Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’DEN MUHTEŞEM BABALAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Görüntülenme : 1139

Gerçekleştirdiği proje yatırımlarının yanı sıra, Çatalca’mızı İstanbul’un parlayan yıldızı olmaya başlatan Başkanımız Mesut Üner, sosyal belediyecilik anlamında yaptığı etkinliklerle de Çatalca halkımızın beğenisini ve takdirini kazanmaya tüm hızıyla devam ediyor.

 

Bölgemizde ve İlçemizde Gerçekleşen Yoğun Yağış Etkinliğimizi Bir Hafta Ertelemişti

Geçtiğimiz hafta sonu kutlanan babalar günü için kurmaylarına iki ay öncesinden eksiksiz bir etkinlik programı talimatı veren Başkanımız Mesut Üner, ilçemizde ve bölgemizde devam eden yoğun yağışla etkinliği bir hafta ertelemişti. Büyük bir titizlikle hazırlanan Babalar günü etkinliği bu hafta sonu 26 Haziran 2021 Cumartesi Akalan Mahallesi Harman Üstü sokakta mesire alanında saat 14.00-21.00 arası büyük bir coşkuyla gerçekleşti

 

Etkinliğimiz Kusursuzdu

Etkinlik alanı ve etkinlik programı kusursuzdu. Babalar günü için etkinlik programı için tüm detaylar düşünülmüştü. Alanda şişme oyun parkı, palyaço ve maskotlar etkinlik alanına renk katarken, yiyecek-içecek, animasyon, çuval yarışları, sepet basket, mumya oyunu, tavla, balon futbolu ve uçurtma etkinlikleri sırasında aileleriyle birlikte katılım sağlayan Çatalca halkımızın coşkusu görülmeye değerdi.

 

Etkinlik Coşkumuz Konserle Tavan Yaptı

Babalar günü etkinlik alanındaki bu muhteşem coşku devam ederken, saat 17.00’de sahne alan sanatçı Murat Mermer’in konseriyle babalar günü etkinliğimiz coşkusu tavan yaptı.

 

Program Kapanışımız Mükemmel Oldu

Katılımcılara programın son bölümünde Urfa sıra gecesi eşliğinde çiğ köfte ikramı gerçekleştirdik.  Çatalca’mız piknik alanında bu sıra gecesi programı, Trakya ve Anadolu kardeşliği adına çok güzel görüntüler ortaya çıkmasına vesile oldu.

 

Çatalca Halkımız Başkanımız Mesut Üner’i Çok Seviyor

Gün boyunca etkinlik alanında Çatalca halkımızın Başkanımız Mesut Üner’e gösterdiği samimi, ilgi, sevgi ve alaka dikkatlerden kaçmazken, Başkanımız Mesut Üner’in halkın gösterdiği samimi ilgi ve alaka sırasında oldukça duygulu anlar yaşadığı görüldü.

 

Bu muhteşem etkinlik sonrasında açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’ TÜM ÇATALCA HALKIMIZA EN BABA GÜN ETKİNLİĞİMİZE YOĞUN KATILIMLARI İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER. Hazırlıklarına ekibimizle aylar öncesinden başladığımız babalar günü etkinliğimiz, geçen hafta bölgemizde ve ilçemizde gerçekleşen yoğun yağış sonrası bir hafta sonrasına ertelemiştik. Etkinlik alanımızda yiyecek-içecek, animasyon, çuval yarışları, sepet basket, mumya oyunu, tavla, balon futbolu ve uçurtma gibi birçok sürpriz etkinliklerimiz, babalar ve çocuklarıyla keyifli bir gün geçirmesine şahit olmanın mutluluğu anlatılmaz yaşanır. Tüm bu etkinliklerin dışında şişme oyun parkı, palyaço ve maskotlar etkinlik alanımıza renk katarken, sanatçı Murat Mermer Konseri ve sıra gecesi programımızla alandaki babalar günü coşkusu görülmeye değerdi. Yaptığımız yatırımların dışında, Çatalca Halkımızın sosyal hayatta huzuru ve mutluluğu için var gücümüzle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bir başka keyifli etkinlikte görüşmek umudu ve dileğiyle kalın sağlıcakla.’’ dedi.