Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’DEN ÖĞRENCİLERİMİZE GELENEKSELLEŞEN DESTEK

Görüntülenme : 507

Başkanımız Mesut Üner, daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda okula başlayan öğrencilerimize kırtasiye yardımında bulundu. Kırtasiye malzemeleri hediyelerini alan çocuklarımız mutluluklarını “Başkan Amcamıza teşekkür ediyoruz” sözleriyle dile getirdiler.

Belediye Başkanımız Mesut Üner’in, çocuklarımızın eğitimine verdiği önemle gerçekleştirilen kırtasiye yardımları, bu eğitim döneminde de sürüyor.  Başkanımız Mesut Üner okulların açılmasıyla birlikte her öğretim yılı döneminde yaptığı kırtasiye yardımları uygulamasını başlatarak hiçbir ayrım yapmadan, ilçemizde okula başlayan tüm minik öğrencilerimizi kırtasiye malzemelerinden oluşan hediyeler ile sevindirdi. Eğitime verdiği desteklerle adından söz ettiren Belediye Başkanımız Mesut Üner, ilçemiz genelindeki okullarda 1. Sınıfa başlayan tüm öğrencilerimize daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da kırtasiye yardımında bulundu.

Belediye Başkanımız Mesut Üner tarafından öğrencilerimize hazırlanan hediyeler, İlçe Kaymakamımız, Başkan Yardımcılarımız, Meclis Üyelerimiz, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz tarafından okullar tek tek ziyaret edilerek öğrencilerimize verildi.

Kararlıyız… Eğitimin En Büyük Destekçisi Olmaya  Devam Edeceğiz

Eğitim sevdalısı Başkanımız Mesut Üner, sosyal belediyeciliğin gereği olarak en büyük desteği her zaman eğitime verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini belirterek “Daha önce yaptığımız kırtasiye yardımını bu yılda devam ettiriyoruz, velilerimize ve öğrencilerimize verdiğimiz sözü yine tutuyoruz. Bu eğitim ve öğretim yılında da, çocuklarımızı sevindirmeyi ve ailelerine destek olmayı hedefledik. İlçemizde uyum çerçevesi dâhilinde okullarına başlayan 1. Sınıf öğrencilerimize kırtasiye malzemelerinden oluşan hediyelerini hazırlayarak dağıtımını gerçekleştirdik. Belediye olarak eğitime her türlü desteği vermeye gayret gösteriyoruz. Okullarımızın ihtiyaçlarını gidermenin yanında öğrencilerimiz için sosyal ve kültürel hizmetler gerçekleştiriyoruz. Çocuklarımızı önemsiyoruz, çünkü bu ülkenin kalkınması, ilerlemesi ve çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşması ancak eğitimli bireylerin çoğalmasıyla mümkün olacaktır. Sosyal Belediyecilik kapsamında çocuklarımız için eğitimin her alanında yardımlara devam etmekte kararlıyız. Eğitime desteğimiz her alanda devam ediyor. Sürekli Eğitim Merkezimizde üniversite öğrencilerimize ücretsiz kurs veriyoruz, tüm öğrencilerimize deneme sınavları yapıyoruz. Eğitim konusunda hiçbir masraftan kaçmıyoruz. Yeni eğitim-öğretim yılı tüm çocuklarımıza, gençlerimize, eğitimcilerimize ve velilerimize hayırlı uğurlu olsun. Bu eğitim, öğretim yılında da hedeflerimizi yakalamak için çalışmalarınıza ve geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin eğitimine her alanda destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

Velilerimizden Başkanımız Mesut Üner’e Teşekkür

Okula yeni başlayan çocuklarının heyecanını paylaşan velilerimiz Başkanımız Mesut Üner tarafından hazırlanan hediyeleri alan çocuklarının mutluluklarına ortak olarak Başkanımız Mesut Üner’e sık sık teşekkürlerini ilettiklerini ifade ettiler.

 

#ÇalışıncaOluyor

#BirlikteÇatalcayız