Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’DEN OKUL MÜJDESİ

Görüntülenme : 845

Çatalca’mıza kazandırdığı tarihi projelerle yetinmeyen Başkanımız Mesut Üner, sadece Türkiye’nin değil tüm dünyanın en büyük şehirlerden biri olan İstanbul’un en büyük yüz ölçümlü ilçesi olan Çatalca’mızda çözüm bekleyen kronik sorunları birer birer çözmeye kararlı adımlarla devam ediyor. Çanakça mahalle halkımızın uzun bir süredir beklediği ilköğretim okulu müjdesi Başkanımız Mesut Üner’den geldi.

Çanakça mahalle halkımız, Başkanımız Mesut Üner’den gelen bu önemli okul müjdesiyle büyük bir sevinç yaşarken, mahallenin uzun bir süredir sorunu olan okul sorunun çözümü için Başkanımız Mesut Üner’e teşekkür ettiler. Okulun yapılması yolunda en önemli aşama olan ihale süreci tamamlandı ve artık okulun yapımı başlıyor. Çanakça mahallemizde ihale süreci tamamlanan ve yakında yapımı başlayacak olan okul, mimarisi ve modern yapısıyla adeta mahallede üniversite kalitesinde olacak.

Çanakça mahallemize verdiği müjde sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; Çanakça 141 ada 5 parselde ‘’Çanakça İlköğretim Okulu’’ projemizin başlaması yolunda en önemli aşama olan ihale süreci de tamamlandı ve okulumuzun yapımı artık başlıyor. Çanakça Mahallemizdeki Okulumuz; 3800 m2, 2 Bodrum Kat, Zemin Kat, 2 Normal Katlı 9800m2 Kapalı alan, 1 Adet Konferans Salonu, 1 Adet Kapalı Spor Salonu, 3 Adet Ana Sınıfı ve Çeşitli Amaçlarla Kullanılacak Laboratuvarlar, Kütüphane, 22 Derslik, İdari Birimler ve Diğer Teknik Hacimler, Eğimli bir araziye yapılacak okul binamızın kademeli kat terasları ve parçalı kütlesiyle #modern bir mimari tasarım olacaktır. Çatalca’mıza ve halkına olan sevdamızdan güç alarak ilçemizin büyümesi, gelişmesi ve kronik sorunlarının çözülmesi için gece-gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Hayırlı olsun’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız