Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’DEN ORMANLI MAHALLEMİZE ÇIKARMA

Görüntülenme : 637

Çatalca’mızı her alanda İstanbul’un en önemli ilçelerinin arasında rol model olması yolunda sürekli gece – gündüz demeden mesai sarf eden Başkanımız Mesut Üner makamından çok saha çalışmalarında yer almaya devam ediyor.

Saha çalışmalarının yanı sıra, saha çalışmaları yerinde denetimlerinde projelerinin tüm detayları ile ilgilenen Başkanımız Mesut Üner, bu çalışma prensibi ile halkının takdirini ve alkışını alıyor.

Bu anlamda Ormanlı mahallemizde projelerini yerinde denetim için adeta çıkarma yapan Başkanımız Mesut Üner ile birlikte Başkan Yardımcılarımız, Meclis Üyelerimiz, Belediye Birim Müdürlerimiz ve Ormanlı Mahalle Muhtarımız Hakan Güden’de yerinde denetimler sırasında hazır bulundu.

Yerinde proje denetimleri sonunda açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’İstanbul’un en büyük yüz ölçümlü ilçesi Çatalca’mızda yapımı devam eden ve yapacağımız proje çalışmalarımızı yerinde denetlemeye durmaksızın devam ediyoruz. Dört bir yanı muhteşem doğa harikası olan ilçemizin güzel mahallerinden Ormanlı mahallemizi Başkan Yardımcılarım, Meclis Üyelerim, Belediye Birim Müdürlerim ve Ormanlı Mahalle Muhtarım Hakan Güden ile ziyaret ettik. Mahallemizde yapımı devam eden çalışmalarımızı yerinde denetledik. Geçen yıl çiftçilerimize kantar yapıp teslim ettiğimiz Ormanlı mahallemizde kilit taş, kaldırım ve tretuvar çalışmalarımız tüm hızı ile devam ediyor. Çalışmalarımızda alın teri döken emekçi kardeşlerime kolaylıklar diledim. Her mahallemizde halkımızı yerinde ziyaret etmeye devam edeceğiz. Makamımdan çok halkımın arasında ve proje şantiyelerimizin bizzat başında olmayı çok seviyorum. Sadece saha çalışmalarım sırasındaki siz değerli halkımın şahsımı takdir eden sözlerine mahzar olmaya ve doğup büyüdüğüm topraklara Çatalca’ma vefa borucumu ödemeye çalışıyorum.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız