Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’DEN ÖZEL HAFTADA, ÖZEL GÜNAYDIN MESAJI

Görüntülenme : 911

Başkanımız Mesut Üner, her pazartesi sabahı Çatalca halkımıza sosyal medya hesaplarından başlayan yeni hafta ve günle ile ilgili ilçe halkımıza duygu, düşünce ve temennilerini paylaşıyor.

İçinde bulunduğumuz hafta ‘’Engelliler Haftası’’ olması  nedeni ile Başkanımız Mesut Üner, yeni gün ve hafta mesajında özel birey kardeşlerimizi unutmadı.

Sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada Başkanımız Mesut Üner; ‘’Hayatta ki en büyük engel sevgisizlik ve ilgisizliktir. Çatalca’mız da başta özel birey kardeşlerimizin hizmetine kazandırdığımız ‘’Özel Eğitim Merkezi’’ olmak üzere birçok çalışma ve aktivitelerimizle her vakit özel birey kardeşlerimin yanında olacağım. İlçemizde özel birey kardeşlerim ve kıymetli aileleri zorlu hayat yolunda asla yalnız yürümeyecek. Özel birey kardeşlerimi çok ama çok seviyorum. Bu vesile ile içinde Ramazan Bayramını da kutlayacağımız, başlayan yeni günümüz ve  haftamız bizlere önce sağlık, sonrasında mutluluk, huzur ve bereket getirmesi umuduyla #Günaydın #Çatalca’m ‘’ dedi.

#10Mayıs #EngellilerHaftası

#BirlikteÇatalcayız