Çatalca Belediyesi
 Başkanımız Mesut Üner’den Regaib Kandilinde Lokma ve Karanfil İkramı

Başkanımız Mesut Üner’den Regaib Kandilinde Lokma ve Karanfil İkramı

Görüntülenme : 991

Resmi ve Dini Günlerimize her zaman büyük önem veren Başkanımız Mesut Üner, Regaib Kandili dolayısıyla vatandaşlarımıza lokma ve karanfil ikramında bulundu.

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, vatandaşlarımızın 11 ayın sultanı rahmet ve bereket ayı Ramazan ayının müjdecisi Üç Ayların ilk kandil günü olan Regaib Kandilini, lokma ve karanfillerle kutladı.

Kültür İşleri Müdürlüğü koordinesinde hazırlanan kandil lokmaları ve karanfiller İlçemizde kurulan Pazar yerinin girişinde, Başkanımız Mesut Üner’in selamları ve Mübarek Regaib Kandillerini tebrik mesajları eşliğinde dağıtıldı.

Pazar Girişinde Halkımız ile Kandil Coşkusu Paylaşıldı

Regaib Kandilinde Başkanımız Mesut Üner’in kutlama mesajını alan vatandaşlarımız en samimi ve yürekten duygularla teşekkür ettiklerini belirterek, “Başkanımız Mesut Üner’e teşekkür ediyor, Regaib Kandilini kutluyoruz” ifadelerinde bulundular.

Çalışma Arkadaşlarımız Yine Unutulmadı

İlçe halkımıza en iyi hizmeti verebilmek için gece gündüz birlikte çalıştığı mesai arkadaşlarının moral ve motivasyonu için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Başkanımız Mesut Üner, Regaib Kandili etkinlik programı dahilin de Pazar yerinde ki kandil programının ardından, tüm Belediye çalışanlarımıza Kandil Simidi dağıtımının gerçekleşmesini sağladı.

#BirlikteÇatalcayız