Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’DEN SERİ MÜJDELER

Görüntülenme : 542

Sadece Çatalca’mızda değil tüm bölgemizde ve Türkiye’mizde hem ilçemizin Cumhuriyet tarihine geçen projelerini Çatalca’mıza kazandırırken hem de satın aldığı arazilerle Çatalca Belediyemiz tapu envanterini büyütüp, aynı zamanda hizmet araçları satın alıp belediyemizde kiralık araç devrini bitiren Başkanımız Mesut Üner’den bu aralar tüm Çatalca halkımıza seri müjdeler geldi. Başkanımız Mesut Üner’den Çatalca’mıza gelen seri müjdeler, tüm halkımızda büyük bir sevinç yaşattı.

 

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’İN İLK MÜJDESİ ‘’MİLLET BAHÇESİ’’ PROJEMİZİN YAPIMININ TAMAMLANDIĞI VE HALKIMIZIN HİZMETİNE SUNULDUĞU OLDU

Başkanımız Mesut Üner göreve gelmesiyle birlikte en önemli mega projesi  ‘’Millet Bahçesi’’ projemiz oldu. Projemizin temelinin atılmasından bugüne, böylesine önemli proje şantiyesini durmaksızın yerinde takip etti. Bugünlere gelindiğinde Başkanımız Mesut Üner’in ‘’Millet Bahçesi’’ projemizin tamamlandığını ve halkımızın hizmetine sunulduğunu müjdelemesi ilçe halkımızda büyük sevinç yaşatırken, halk böylesine unutulmaz günleri ‘’Millet Bahçesi’’ projemizin bahçesinde hatıra fotoğrafları çektirip, Başkanımız Mesut Üner’e sosyal medya hesaplarından teşekkür ettiler. ‘’Millet Bahçesi’’ projemiz kuş sesleri, muhteşem biyolojik gölet ( kendi kendini temizleyen ), kafeteryalar, oyun alanları, bisiklet yolları ve kütüphaneleri ile halkımıza huzur dolu anlar yaşatacak.

 

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’İN İKİNCİ MÜJDESİ ‘’OTOPARK’’ PROJEMİZ YAPIMININ TAMAMLANDIĞI VE HALKIMIZIN HİZMETİNE SUNULDUĞU OLDU

Başkanımız Mesut Üner göreve gelmesiyle birlikte en önemli bir diğer mega projesi  ‘’Otopark’’ projemiz oldu. Tıpkı ‘’Millet Bahçesi’’ projemizde olduğu gibi ‘’Otopark’’ projemizin temelinin atılmasından bugüne, böylesine önemli proje şantiyesini durmaksızın yine yerinde takip etti. Başkanımız Mesut Üner’in ‘’Millet Bahçesi’’ projemizin tamamlandığını ve halkımızın hizmetine sunulduğunu müjdelemesinin ardından ikinci müjdesi olan ‘’Otopark’’ projemizin tamamlandığı müjdesi, ilçe halkımızda yine büyük sevinç yaşattı. Çatalca halkımız Başkanımız Mesut Üner’in böylesine önemli ‘’Otopark’’ projemizin tamamlandığı müjdesinin sevincini yaşarken, Başkanımız Mesut Üner’in 31.01.2023 – 13.02.2023 tarihleri arasında otoparkın ücretsiz olacağını müjdeledi. Başkanımız Mesut Üner’in Çatalca’mızda otopark sorununu bitirdiği projemiz modern 300 araçlık katlı otopark olarak halkımıza hizmet verecek.

 

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’İN SERİ MÜJDELERİNİN ÜÇÜNCÜSÜ ‘’FEN LİSESİ’’ PROJEMİZİN ONAYLANDIĞI OLDU

Başkanımız Mesut Üner, Milli Eğitim Bakanımız Prof. Dr. Mahmut Özer'in Çatalca'mızı ziyaretinde kendisinden Fen Lisesi talebinde bulunmuştu. Geçen haftada "Çatalca Yenilikçi Uygulamalar Merkezi" açılışında İstanbul İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent Yazıcı'ya bu süreci tekrar hatırlatmıştı. Bu haftada Başkanımız Mesut Üner’in ‘’Fen Lisesi’’ talebini resmen onaylandı ve 2023-2024 eğitim-öğretim yılında öğrencilerimize kapılarını açacak. Böylesine önemli müjde, Başkanımız Mesut Üner’in gelen seri müjdeleri sonrası ilçe halkımızda sevinci doruklara çıkardı. Önce Şehit Halil İbrahim Gürel Anadolu İmam Hatip Lisemizde iki katı tahsis edilerek on derslikle eğitime başlayacak olan ‘’Fen Lisesi’’, iki yıl sonra projesi onaylanan kendi modern ve müstakil binasında eğitim hayatına devam edecek.

 

 

Çatalca halkımıza verdiği seri müjdeler sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Göreve geldiğimiz günden bugüne, Türkiye Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün ‘’Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır’’ sözünü kendimize rehber edindik. Bu anlamda Çatalca’mıza az zamanda çok ve büyük projeler kazandırdık. Bir tarafta Çatalca Belediyemizin tapu envanterini aldığımız arazilerle genişlettik. Belediyemizde kiralık araç devrini bitirip, satın aldığımız kendi araçlarımızla yıllık 300 Milyon gideri sonlandırdık. Bu haftada halkımızla Millet Bahçesi ile Otopark projemizin tamamlandığının ve halkımızın hizmetine sunulduğunu müjdeledim. Sonrasında çok yakında üniversite yapımı için temel atacağımız Çatalca’mıza Fen Lisesi projemizin onaylandığını müjdeledim. İlçemize kazandırdığımız tüm projelerimizde sonsuz destekleri için Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a şahsım ve ilçe halkım adına çok teşekkür ederim. Bu çalışmalar bizi asla rehavete kaptırmayacak ve ilk gün ki aşkla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Hayırlı olsun’’ dedi.

 

#EserlerimizVaatlerimiziGeçti

#BirlikteÇatalcayız