Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’DEN SERKAN KILINÇ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Görüntülenme : 1469

Çatalca’mıza kazandırdığı önemli projelerin açılışlarını yapmanın ve yakında yeni açılışlar yapmaya hazırlanmanın haklı gururunu yaşayan Başkanımız Mesut ÜNER, ilçemizde önemli projelerinin yanı sıra ilçe halkımız ve Çatalca’mıza hizmet eden ilçedeki protokol ile kurduğu gönül köprüleriyle çok sevilen Başkanımız Mesut ÜNER, yine vefasını gösterdi.

Geçmiş dönem Çatalca İlçe Emniyet Müdürümüz olan Serkan KILINÇ, Emniyet Genel Müdürlüğü 2021 yılı yaz dönemi atamalarıyla İstanbul Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürü olarak atanmıştı.

Başkanımız Mesut ÜNER gerçekleştirdiği hayırlı olsun ziyaretinin ardından; ‘’İstanbul Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürü olarak atanan, Geçmiş dönem Çatalca İlçe Emniyet Müdürümüz Serkan KILINÇ’ı, Çatalca Milli Eğitim Müdürümüz Tayfun ÖZYOLCU ile birlikte ziyaret ettik. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürümüz Serkan KILINÇ’a ziyaretimiz sırasındaki samimi ilgi ve alakası için teşekkür eder, yeni görevinde çalışmalarında başarılar dileriz. Hayırlı olsun.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız