Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’DEN VALİLİK ZİYARETİ

Görüntülenme : 670

Çatalca’mızda göreve geldiği günden bugüne, ilçemize sadece mega projeler kazandırmakla yetinmeyen Başkanımız Mesut ÜNER, ilçemizin kronik sorunlarının çözümü içinde çözüm odaklı çalışmalarına kararlılıkla devam ediyor.

 

Bu düşünceden yola çıkarak, geçtiğimiz haftalarda Ticaret Bakanımız Dr. Mehmet MUŞ’u Çatalca’mızda karşılayan Başkanımız Mesut ÜNER, hafta sonu da İçişleri Bakanımız Süleyman SOYLU'yu Çatalca’mızda karşıladı. İlçemizin kronik sorunlarının görüşüldüğü toplantı sonrası, sorunların çözümü için hemen harekete geçen Başkanımız Mesut ÜNER’in bu seferki ziyareti İstanbul Valimiz Ali YERLİKAYA oldu.

 

Başkanımız Mesut ÜNER’in İstanbul Valisi Ali YERLİKAYA ziyareti sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Mesut ÜNER; ‘’Geçtiğimiz cumartesi günü İçişleri Bakanımız Süleyman SOYLU Çatalca'mızı ziyaret etmişti. Çözüm ortaklarımız diye ifade ettiğimiz Muhtarlarımızında katıldığı toplantımızda değerlendirilen konu başlıklarının çözümü için İstanbul Valimiz Ali YERLİKAYA'yı makamında ziyaret ettik. Sayın Valimize ziyaret sırasındaki samimi ilgi ve alaka için çok teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz. ‘’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız