Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’DEN YİNE ANKARA ÇIKARMASI

Görüntülenme : 421

Çatalcamız tarihine adını altın harflerle yazdıran hizmetlerle taraflı – tarafsız tüm halkın gönüllerinde taht kuran Başkanımız Mesut Üner, yine ilçemize yeni hizmetler kazandırma yolunda Ankara çıkarması gerçekleştirdi. Dönemi içinde 12’inci sınıf öğrencilerini 3’üncü kez Anıtkabir’e program organize eden Başkanımız Mesut Üner, böylesine önemli ve kıymetli program sonrası Çatalcamıza hizmet yolunda adeta Ankara çıkarması gerçekleştirdi.

 

İLK DURAK DR. HAYRİ BARAÇLI OLDU

Başkanımız Mesut Üner’in Ankara temaslarında ilk durağı geçmiş dönem İBB Genel Sekreterliği döneminde Çatalcamıza önemli katkıları olan Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Dr. Hayri Baraçlı oldu. Görüşmeler sırasında Çatalcamız için yürütülen ve planlanan projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.  Baraçlı, afetlere karşı dayanıklı şehirler, akıllı şehircilik uygulamaları, ulaşım yönetimi ve atık yönetimi gibi konularda değerli tecrübelerini Başkanımız Mesut Üner ile paylaştı.

 

TBMM GRUP BAŞKANIMIZ ZİYARET EDİLDİ

Başkanımız Mesut Üner ve beraberindeki heyetin ikinci ziyareti TBMM AK Parti Meclis Grup Başkanınız ve AK Parti Sivas Milletvekilimiz Abdullah Güler oldu. AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı olduğu günlerden bugüne her zaman Çatalca ilçemize destek olan TBMM AK Parti Grup Başkanımız ve AK Parti Sivas Milletvekilimiz Abdullah Güler, yaptığı hizmetlerden dolayı Başkanımız Mesut Üner’i tebrik ederken, her zaman Çatalcamızın gelişimi ve yatırımları için destek olacaklarını ifade etti.

 

VEFA DOLU ZİYARET

Başkanımız Mesut Üner yoğun Ankara programı çerçevesinde geçmiş dönem Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız ve içinde bulunduğumuz dönemde TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanımız ve AK Parti Trabzon Milletvekilimiz Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret etti. Başkanımız Mesut Üner Bakanlık döneminde Çatalcamıza olan katkılarından dolayı Bakanımız Adil Karaismailoğlu’na teşekkür ederken, Bakanımız Adil Karaismailoğlu’da Çatalca ilçemize desteklerinin devam edeceğini ifade etti.

 

ÇATALCA’LI MİLLETVEKİLİMİZE TEBRİK ZİYARETİ

Başkanımız Mesut Üner ve beraberindeki heyetin bir sonraki ziyaret durağı Çatalca Yalıköy’lü AK Parti İstanbul Milletvekilimiz Seda Gören Bölük oldu. Başkanımız Mesut Üner ziyaret sırasında geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın olurlarıyla AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcılığı görevine atana AK Parti İstanbul Milletvekilimiz Seda Gören Bölük’ü tebrik edip, kutladı.

 

ANKARA ÇIKARMASININ FİNALİ BAKAN ZİYARETİ OLDU

Başkanımız Mesut Üner, AK Parti İstanbul Milletvekilimiz Seda Gören Bölük ve beraberindeki heyetin ziyaret programının son durağı Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Osman Aşkın Bak oldu. Başkanımız Mesut Üner dönemi içinde; içinde kapalı spor salonu, kapalı olimpik havuz ve futbol sahası olan spor adası, yeni ve modern Ziya Altınoğlu Stadı ve İlyas Demiroğlu Güreş Salonu gibi dev hizmetleri Çatalca ilçemize kazandırdıktan sonra yeni projeler için Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Osman Aşkın Bak ile verimli bir toplantı gerçekleştirdi.

 

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER: ÇATALCAMIZ İÇİN İLK GÜNKÜ AŞKLA DURMAKSIZIN ÇALIŞACAĞIZ

Yoğun Ankara temasları sonunda açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner, ‘’Çatalcamızda artık bir Cumhuriyet Bayramı geleneği haline getirdiğimiz 12’inci sınıf öğrencilerimizle üçüncü kez Anıtkabir ziyareti gerçekleştirdik. Böylesine önemli ve değerli program sonrası önemli Ankara temasları gerçekleştirdik. Ziyaretlerimiz sırasında en önemli gündemimiz Çatalca ilçemize kazandıracağımız yeni yatırımlar oldu. Tüm ziyaretlerimiz oldukça verimli geçti ve bu anlamda ziyaret ettiğim makamlara çok teşekkür ederim. Çatalcamız için ilk günkü aşkla durmaksızın çalışacağız.’’ dedi.

 

#100YıllıkTarih100YıllıkHizmetler

#BirlikteÇatalcayız