Çatalca Belediyesi
 Başkanımız Mesut Üner Dereceye Giren Okullara Ödüllerini Verdi

Başkanımız Mesut Üner Dereceye Giren Okullara Ödüllerini Verdi

Görüntülenme : 1311

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, Sıfır Atık ve Geri Dönüşüme yönelik yarışmada dereceye giren okullara ödüllerini takdim etti.

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner’in geri dönüşüme verdiği önem doğrultusunda Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçemizde her yıl çeşitli yarışmalar düzenleniyor. Sıfır Atık ve Geri Dönüşüme yönelik Okullar Arası Ambalaj Atıkları Toplama Yarışması’nda dereceye giren okullar belli oldu. 2018-2019 Eğitim- Öğretim yılında düzenlenen yarışmada dereceye giren okullara ödülleri Başkanımız Mesut Üner tarafından verildi.

Başkanımız Mesut Üner dereceye giren tüm okulları ziyaret ederek, öğrenci ve öğretmenlere duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti. Başkanımız Mesut Üner, Okullar Arası Ambalaj Atıkları Toplama Yarışması’nda 1. olan Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne 5 bin, 2. olan Ferhatpaşa İlkokulu’na 3 bin ve 3. olan Subaşı İlkokulu’na bin liralık hediye çeki ödüllerini takdim ederek tebriklerini iletti.

Geri Dönüşüm için Yarışmalarımız Yeniden Başlıyor

Başkanımız Mesut Üner’in talimatları ile Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz işbirliğinde en çok; Ambalaj Atığı, Bitkisel Atık Yağ ve Atık Pil toplayan okullarımız yeni öğretim yılı sonunda da birbirinden güzel ödüllerin sahibi olacak.

 Yarışmalarımız konusunda bilgi almak isteyen vatandaşlarımız (0212) 789 75 75 numaralı telefonu arayarak Çatalca Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğümüz ile iletişime geçebilirler.

#BirlikteÇatalcayız