Çatalca Belediyesi

Başkanımız Mesut ÜNER: DEV GİBİ ESERLER BIRAKMAK İÇİN, KARINCALAR GİBİ ÇALIŞMAK LAZIM

Görüntülenme : 890

Göreve gelir gelmez projeleri, çalışma temposu ve çalışmalarının merkezine çocuklarla gençleri almasıyla sadece Çatalca’mızda değil, tüm bölge halkının takdirini ve alkışını alan Başkanımız Mesut Üner, İstanbul’un en büyük yüz ölçümlü ilçesi Çatalca’mızda proje denetimlerini yerinde denetlemeye devam ediyor.

 Başkanımız Mesut Üner’in bu seferki durağı Kalfaköy Mahallemiz oldu. Proje denetimleri sırasında Başkan Yardımcılarımız, Meclis Üyelerimiz, Birim Müdürlerimiz ve Mahalle Muhtarımız da hazır bulundu. Denetimler sırasında gerçekleştirdiği projenin tüm detaylarıyla Başkanımız Mimar Mesut Üner yine bizzat ilgilendi.

 Mahalle ziyareti sonunda açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Ne kadar güzel ifade etmiş Necip Fazıl Kısakürek;’’DEV GİBİ ESERLER BIRAKMAK İÇİN, KARINCALAR GİBİ ÇALIŞMAK LAZIM.’’ Doğup büyüdüğüm Çatalca’mın tüm mahallelerine dev gibi eserler bırakmak için karınca misali çalışırken bu seferki durağımız Kalfaköy mahallemiz oldu. Mahalle ziyaretim sırasında Başkan Yardımcılarım, Meclis Üyelerim, Birim Müdürlerim ve Muhtarım Hayati Avcıoğlu hazır bulundu. Kalfaköy mahallemizde göreve gelir gelmez, DSİ 14. Bölge Müdürlüğü ile koordineli olarak köprü yapımı ve dere ıslahı çalışmaları gerçekleştirildik. Sonrasında daha önce atıl kullanılmaz alanda muhtarlık hizmet binası ve sağlık evi yapımında sona çok yaklaştık. Mevzu bahis muhtarlarımız, sağlık çalışanlarımız ve halkımız olunca, hizmet yolunda engel tanımıyoruz. Kalfaköy mahallemize Sağlık Evi ve Muhtarlık Hizmet binamız hayırlı olsun. Hizmet binamız tamamlanınca etrafına peyzaj çalışmaları yaparak, mahallemizin güzelliğine güzellik katacağız. Sizler için durmaksızın gece-gündüz durmaksızın çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz.’’ dedi. 

#BirlikteÇatalcayız