Çatalca Belediyesi
 Başkanımız Mesut Üner Dur Durak Bilmiyor

Başkanımız Mesut Üner Dur Durak Bilmiyor

Görüntülenme : 1171

Spor kompleksleri, meydanlar, yaşam alanları, parklar, yollar, tretuvarlar, asfaltlamalar, aydınlatmalar ve daha niceleri. Belediye Başkanımız Mesut Üner’in ilçemizde başlattığı hizmet seferberliği dur durak bilmeden devam ediyor.

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner’in ilçemizde başlattığı çalışmalar hummalı bir şekilde sürerken, projelerde tek tek hayata geçiyor.

“Makamda oturan bir başkan değil sahada çalışmalarımızın başında, vatandaşlarımızın yanında olacağım” diyerek göreve başlayan Başkanımız Mesut Üner, tüm çalışmaları yakından takip ediyor.

İlçemizde yol, tretuvar aydınlatma, asfaltlama gibi bakım onarım çalışmaları ekiplerimizce ara vermeksizin devam ederken meydanlar, parklar, yaşam alanları, spor alanları gibi vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar da hummalı bir şekilde sürdürülüyor.

Başkanımız Mesut Üner, Atatürk Sanayi Sitesi ile aynı bölgede devam eden asfaltlama çalışmalarıyla, bitmek üzere olan yarı olimpik kapalı yüzme havuzunda devam eden çalışmaları yakından inceledi.

Yaya ve araç trafiğini olumsuz etkileyen yol ve tretuvarlarda bakım onarım ve asfaltlama, mahallelerimizde meydan düzenleme, parklar ve yaşam alanları yapma çalışmalarının İlçemiz genelinde devam ettiğini belirten Başkanımız Mesut Üner, yüzme havuzunun ise tamamlanmak üzere olduğunu belirtti.

İlçemiz Spor Adasına Kavuşuyor

İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde sağlığımızın öneminin bir kez daha gözler önüne serildiğini kaydeden Başkanımız Mesut Üner, spor yapmanın çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutmanın yanı sıra sağlıklı bir hayat sürmenin de olmazsa olmazlarından olduğunu söyledi.

Bu nedenle spor yatırımlarının hız kesmeden devam ettiğini belirten Başkanımız Mesut Üner, İzzettin Mahallemizde kapsamlı bir stat yapımının sürdüğünü, yüzme havuzumuzla beraber yapımı devam eden çok amaçlı kapalı spor salonu ile birlikte ise ilçemizin içinde birçok spor kompleksinin yer aldığı bir spor adasına kavuşacağını ifade etti.

Başkanımız Mesut Üner sözlerinde, “Her şey Çatalca’mız için… Vatandaşımızı en iyi hizmetle bir an önce buluşturmak gayretimizle hummalı bir şekilde çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. Yarı olimpik kapalı yüzme havuzumuzu inşallah 2 ay içinde bitiriyoruz. Aynı alana çok amaçlı kapalı spor salonumuzun yapımına başladık. Böylece, ilçemizde çocuklarımızın ve vatandaşlarımızın yüzmeden, basketbola, voleyboldan futbola birçok branşta spor yapabileceği bir spor adası oluşturuyoruz. İnşallah pandemiyi el birliği ile atlatıp güzel günlerde hep birlikte spor yapma imkânına en kısa zamanda kavuşacağız” ifadelerine yer verdi.

#BirlikteÇatalcayız