Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER DURMAK BİLMİYOR

Görüntülenme : 715

Göreve geldiği günden bugüne yaptığı ve yapacağı projelerle Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün  ‘’Az zamanda çok ve büyük işler yaptık.’’ sözünü Çatalca’mızda anımsatan Başkanımız Mesut Üner’in saha proje ve çözüm ziyaretleri kapsamında bu seferki durağı Karacaköy mahallemiz oldu.

 

Başkanımız Mesut Üner’in Karacaköy Mahallemizdeki ziyareti sırasında Başkan Yardımcılarımız, Meclis Üyelerimiz, Birim Müdürlerimiz ve Muhtarımız Cemil Batman’da hazır bulundu.

 

Mahalle ziyaretlerinde Başkanımız Mesut Üner’ e gençlerin gösterdiği sıcak ilgi ve alaka gözlerden kaçmazken, Başkanımız Mesut Üner’inde gençlerin gösterdiği sıcak ilgi ve alakası sonucu yaşadığı sevinç görülmeye değerdi.

 

Karacaköy mahallemiz yerinde denetim ziyaretleri sonunda açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Çatalca’mıza olan sevdamızdan güç olarak, yerinde denetim ziyaretlerimizin bu sefer ki durağı Karacaköy mahallemiz oldu. Mahallemizdeki ziyaretlerim sırasında Başkan Yardımcılarım, Meclis Üyelerim, Birim Müdürlerim ve Karacaköy Muhtarım Cemil Batman’da hazır bulundu. Göreve gelir gelmez Karacaköy Mahallemizde 1636 Parselde bulunan Belediye Hizmet Binasında Restorasyon çalışmalarını başlattık. Bu restorasyon çalışmalarımız Tarihi Kentler Birliği, Tarihi ve Kültürel Mirası Koruma Proje ve Uygulamalarını Özendirme Yarışması Kapsamında ödül aldı. Bu kıymetli ödül için Tarihi Kentler Birliğine Şahsım, Belediye’miz ve tüm Halkım adına çok teşekkür ederim. Önümüzde ki çalışma döneminde mahallemiz için pazar alanı çalışmalarımıza hız veriyoruz. En güzel ve özel günlerinize şahitlik edecek düğün salonu ve çevresinin tadilatına devam ediyoruz. Yarınlarımızın teminatı çocuklarımızı ve gençlerimizi her vakit ifade ettiğim gibi çok seviyorum. Haberiniz olsun gençler. Ziyaretlerim sırasında çocuk parkı alanının, spor aletlerinin ve basketbol sahasının mevcut durumunu hiç beğenmedim. Hemen ekibime daha orada denetim sırasında talimatımı verdim. Çocuk parkı, spor aletleri ve basketbol sahasının tadilatı yapılacak. Sevgili gençler açıkçası bu programımda biraz yorulmuştum ama program sırasında gözlerinizden okunan umut ışığı ve beni motive eden sözleriniz tüm yorgunluğumu benden aldı. İyi ki varsınız. Sizler için gece – gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız