Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’E BAKAN ZİYARETİ

Görüntülenme : 695

Çatalca’mıza hizmet yolunda az zamanda çok ve büyük hizmetlerle değerli projeler kazandıran ve bu projelerle yetinmeyen Başkanımız Mesut ÜNER, ilçemize yeni projeler kazandırma çalışmaları çerçevesinde geçen hafta iki bakanımız ile Ankara’da istişare toplantıları geçekleştirmişti. Başkanımız Mesut ÜNER’i bu kez Ticaret Bakanımız Dr. Mehmet MUŞ makamında ziyaret etti.

 

Bakan Ziyareti Samimi Bir Ortamda Gerçekleşti

 

Çatalca Belediyemizde samimi ortamda gerçekleşen ziyarette Başkanımız Mesut ÜNER Ticaret Bakanımız Dr. Mehmet MUŞ’a devam eden projelerini ve ilçemize kazandırmayı planladığı projelerin sunumunu gerçekleştirdi. Ticaret Bakanımız Dr. Mehmet MUŞ çalışmalarından dolayı Başkanımız Mesut ÜNER’i tebrik edip, çalışmalarında başarılar diledi ve Çatalca’mızın her alanda gelişmesi için desteklerinin devam edeceğini ifade etti. Ziyaret sonunda Başkanımız Mesut ÜNER günün anısına Ticaret Bakanımız Dr. Mehmet MUŞ’a günün anısına hediyesini sundu.

 

Çatalca’mızdaki Mega Proje Şantiyelerimiz ve Gümrük Müdürlüğümüz Ziyaret Edildi

 

Makamda gerçekleşen ziyaretin dışında heyet, Millet Bahçesi, Kapalı Katlı Otopark, Cumhuriyet Meydanı, Ticaret Meydanı ve Kaymakamlık proje şantiye alanlarımızı ziyaret edip, yerinde denetimler yaptılar ve şantiyelerimiz çalışanlarına kolaylıklar dilediler. Ziyaretlerin son durağı Muratbey Gümrük Müdürlüğümüz oldu.

 

Verimli geçen Bakan karşılaması sonrasında açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut ÜNER; ‘’Çatalca’mızın büyümesi ve gelişmesi için taleplerimizi her zaman destekleyen ve her zaman yanımızda olan Ticaret Bakanımız Sayın Dr. Mehmet MUŞ’u Çatalca Belediyemizde karşılamanın sevincini yaşadık. Sayın Bakanımızla aynı zamanda, vizyon projelerimiz Millet Bahçesi, Kapalı Otopark, Cumhuriyet Meydanı, Ticaret Merkezi ve Kaymakamlık şantiye alanlarımızı yerinde denetledik ve çalışma arkadaşlarımıza kolaylıklar diledik. Günün sonunda ise Muratbey Gümrük Müdürlüğümüzü ziyaret ettik. Sayın Bakanımıza kıymetli ziyaretleri ve her fırsatta ilçemize hizmet hedefimize verdikleri destekleri için çok teşekkür eder, ülkemize hizmet yolunda çalışmalarında başarılar dileriz.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız