Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’E YİNE ANKARA’DAN TAM DESTEK

Görüntülenme : 529

Çatalca için gecesini gündüzüne katarak çalışan ve yeni projelerini hayata geçirmek için Başkentimiz Ankara’yı adeta mesken tutarak sürekli Bakanlarımızla görüşen Başkanımız Mesut Üner, bu uğurda çalışmaktan asla yorulmayacağını ifade etti.

“Ben siyaset yapmak için değil Çatalca’mıza faydalı olabilmek için belediye başkanı oldum” diyerek, seçildiği günden itibaren zamanla yarışan ve ilçemizin sorunlarını tek tek çözen, hayal bile edilemeyecek mega projeleri ardı ardına hayata geçiren, bu uğurda yılmadan usanmadan vatandaşlarımıza hizmet etmek aşkıyla çalışan Başkanımız Mesut Üner, yorgunluk nedir bilmeden sık sık Ankara’ya giderek yepyeni projeler için temaslarda bulunmayı sürdürüyor.

Çatalca’mızı yaptığı projelerle adeta Bakanlar üssü haline getirerek ilçemizde sık sık Bakanlarımızı ağırlayan ve geçtiğimiz hafta da ilçemizde görülmemiş bir Cumhuriyet Bayramı kutlamaları gerçekleştirerek ve yüzlerce gencimizi Ankara’ya götürerek Ulusumuzun Kurtarıcısı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebedi istirahatgahında ziyaret ettirerek tarihe geçen Başkanımız Mesut Üner, son Ankara ziyaretinde yine Bakanlıklarımızı, TBMM’mizi ziyaret ederek Bakanlarımız ve Milletvekillerimiz ile görüştü, Çatalca’mız hakkında istişarelerde bulundu.

Çatalca’mız için Ankara'dayız

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Murat Kurum'u makamında ziyaret eden Başkanımız Mesut Üner Bakanımız ile birlikte, İlçemizle devam eden çalışmalar hakkında bilgilendirme ve değerlendirmelerde bulunurken yeni projeler hakkında da Bakanımız Murat Kurum’dan tam destek aldı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’mizde AK Parti Bölgemiz Milletvekili Tülay Kaynarca, Grup Başkan Vekilimiz. Özlem Zengin, AK Parti Grup Başkanımız Bakanımız İsmet Yılmaz, AK Parti Grup Başkan Vekilimiz Muhammet Emin Akbaşoğlu ve İstanbul Milletvekilimiz Mustafa Demir ile görüşen Belediye Başkanımız Mesut Üner sonrasında yaptığı değerlendirmede, “Çatalca’mız için Ankara'dayız. Çatalca'mız için verdiğimiz sözleri ve hedeflerimizi 3,5 yıl gibi kısa bir sürede gerçekleştirdik ama durmayacağız. İlçemizin büyüme ve gelişme sürecini sürdürecek, Çatalca'mızı layık olduğu tüm hizmetlere kavuşturacağız. Ankara ziyaretimizde daima bizlerle olan bizlerden desteklerini esirgemeyen Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Murat Kurum'la,  Gazi Meclisimizde AK Parti Bölgemiz Milletvekili Tülay Kaynarca, Grup Başkan Vekilimiz. Özlem Zengin, AK Parti Grup Başkanımız Bakanımız İsmet Yılmaz, AK Parti Grup Başkan Vekilimiz Muhammet Emin Akbaşoğlu ve İstanbul Milletvekilimiz Mustafa Demir ile görüşmeler yaptık. Bizim tek derdimiz Çatalca ve Çatalca’mıza hizmet etmek. Kıymetli Bakanımıza ve vekillerimize yakın ilgi, alaka ve misafirperverliklerinden dolayı şahsım ve hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

 

#ÇalışıncaOluyor

#BirlikteÇatalcayız