Çatalca Belediyesi
 Başkanımız Mesut Üner; 'Emeğini alın teriyle yoğuran çiftçilerimizin daima yanındayız'

Başkanımız Mesut Üner; 'Emeğini alın teriyle yoğuran çiftçilerimizin daima yanındayız'

Görüntülenme : 918

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, yaz aylarının başlaması ile çiftçilerimize destek olmak için ekipleri seferber etti. Ekiplerimiz mahallelerimizde tarla yollarının açılması çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner hasat zamanından önce tarla yollarının açılmasını sağlayarak çiftçilerimize destek oluyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizce mahallelerimizde, üreticilerimizin işini kolaylaştırmak için tarla yolu açma çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Çiftçilerimizin daima yanında olduğunu belirten Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, “Emek, hayattaki en yüce değerlerden biridir. Emeğini alın teriyle yoğuran çiftçilerimizin daima yanında oluyor, tarlalarına giderken yaşadıkları zorlukları ortadan kaldırmak için çalışıyoruz. Hasat zamanından önce başlattığımız yoğun çalışmalarla tarla yollarını açıyor, çiftçilerimizin yıl içerisinde büyük emekler vererek ortaya çıkardıkları ürünlerine ulaşmalarını sağlıyoruz. Tarla yolları tarım makinelerinin kullanımına uygun hale gelirken, hasadın zamanında ve nakliyesinin sorunsuz şekilde yapılması ile ürün zayiatının en aza indirgenmesi sağlanmış oluyor. Tüm çiftçilerimizin hasadı bol, verimli ve bereketli olsun” ifadelerine yer verdi.

#BirlikteÇatalcayız