Çatalca Belediyesi
 Başkanımız Mesut Üner “Fedakar Sağlık Mensuplarımızın 14 Mart Tıp Bayramı Kutlu Olsun”

Başkanımız Mesut Üner “Fedakar Sağlık Mensuplarımızın 14 Mart Tıp Bayramı Kutlu Olsun”

Görüntülenme : 1312

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, ömürlerini sağlığımıza adayan ve bu kutsal, saygın, onurlu mesleği büyük bir fedakârlıkla yerine getiren hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı özverili çalışmaları için teşekkür ederek kutladı.

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, ilçemizde gece gündüz demeden fedakârca sağlık hizmeti sunan, yaşamımızı emanet ettiğimiz hekimlerimizin ve sağlık personelimizin 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

Başkanımız Mesut Üner’in sağlık emekçilerimize yazdığı mesaj, hazırlattığı hediyeler eşliğinde Kültür İşleri Müdürlüğümüz ve Zabıta Müdürlüğümüz ekipleri tarafından ilçemiz mahallelerinde bulunan tüm sağlık merkezlerindeki sağlık mensuplarımıza iletildi.

Başkanımız Mesut Üner, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Aslan ile birlikte 2. No’lu Aile Sağlığı Merkezi’ni ve İlçe Sağlık Müdürlüğünü ziyaret ederek, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Gökçe Gerçek nezdinde sağlık mensuplarımızın gününü kutladı.

Çatalca İlyas Çokay Devlet Hastanesi’ne de ziyarette bulunan Başkanımız Mesut Üner, İlçe Kaymakamımız Erdoğan Turan Ermiş’inde katılımları ile Başhekim Dr. Şenel Akgöz ve hastanede görev yapan sağlık mensuplarımız ile bir araya geldi.

Emeğinizin değeri ölçülemez

Sağlık çalışanlarımızın ortaya koyduğu emeğin değerinin hiçbir şekilde ölçülemeyeceğini ifade eden Başkanımız Mesut Üner, yaptığı konuşmada, “ Her zaman bu zorlu mesleği özveri içerisinde icra eden siz değerli sağlık çalışanlarımız, bu yıl gece gündüz demeden koronavirüse karşı olağanüstü fiziksel ve ruhsal bir mücadele içerisinde yer aldınız ve almaya da devam ediyorsunuz. Emeğinizin değeri hiçbir şekilde ölçülemez.

Bu zorlu süreçte mesleğinizi uygulayıp, hastalığın yayılmasını engellemeye ve hastalarımızı iyileştirmeye çalışıyorsunuz. Kendi sağlığınızı düşünmeden, ailenizden uzak kalarak bu kutsal görevi sadece mesleki sorumlulukla yerine getiriyorsunuz. Sizin bu özverili çalışmalarınız vatandaşlarımız tarafından da net bir şekilde biliniyor ve büyük takdir topluyor. Ben tüm siz değerli sağlık çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunuyor, 14 Mart Tıp Bayramınızı kutluyorum. Bizler daima sizlerin yanınızdayız.

Bu zorlu süreçte ülkemizde hayatını kaybeden sağlık çalışanlarımıza Allah’tan rahmet ailelerine sabır diliyorum” ifadelerine yer verdi.

14 Mart Tıp Bayramı ziyareti güne özel hazırlanan pastanın kesilmesi ile son buldu.

#BirlikteÇatalcayız