Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER “FESTİVALİMİZ SİZLERLE GÜZEL”

Görüntülenme : 481

İlçemiz içinden ve dışından gelen on birlerce vatandaşımızın katılımıyla 21. Erguvan Festivalimiz doludizgin neşeyle yaşanıyor. Tüm gün süren eğlenceli saatler akşamları da muhteşem şarkılarla doruğa çıkıyor.

21. Erguvan Festivalimiz animasyonlarla, showlarla, kukla gösterileri ile çocuklarımıza bayram tadında bir festival yaşatırken, tavla, basketbol turnuvaları, börek, pati ve bebek emekleme yarışmaları gibi yarışmalarla da her yaştan vatandaşımıza unutulmaz anlar yaşatıyor.

Gün boyu etkinliklerle yaşanan eğlenceler akşam halk konserlerinde sahne alan birbirinden ünlü sanatçıların muhteşem şarkıları ile doruğa çıkıyor.

Dillerden düşmeyen şarkılar türküler

Festivalin 3 günü festival sahnesinde ünlü sanatçılar Özlem Büyük, Ceylan Koynat ve Sakiler Grubu muhteşem şarkılarıyla ve dillerden düşmeyen türküleriyle unutulmaz bir gece yaşattı.

Sanatçılara çiçek vererek teşekkür eden Başkanımız Mesut Üner, “Birliğiz, beraberiz… Erguvan Festivalimizde on binler tek yürek olup bir araya geliyoruz. Eğlenceli erkinliklerimizde, yarışmalarımızda hep birlikte gülüyor, konserlerimizde muhteşem şarkılarla birlikte müzik yolculuğuna çıkıyoruz

Şarkılarıyla bizlerin yüreklerine dokunan değerli sanatçılarımız Özlem Büyük, Ceylan Koynat ve Sakiler Grubumuza, bu muhteşem atmosferi bizlerle birlikte yaşayan ilçemiz içinden ve ilçemiz dışından gelen konuklarımıza, canı gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz. İyi ki varsınız, iyi ki bizlerlesiniz” şeklinde konuştu.

 

#ErguvanFestivali

#BirlikteÇatalcayız