Çatalca Belediyesi

BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER FUTBOLUN EFSANELERİNİ BİR ARAYA GETİRDİ

Görüntülenme : 484

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner kendilerine “Çatalcaspor Gönüllüleri” diyen ve ilçemizde isimleri Çatalcaspor ile özdeşleşen futbolun efsanelerini bir araya getirdi.

İlçemizde spora verdiği destek ve büyük yatırımlarla Çatalca’mızı sporun başkenti yapmaya kararlı Başkanımız Mesut Üner, büyük bir etkinliğe daha imza attı.

Çatalcaspor’da bugüne kadar top oynamış isimleri bir araya getiren Başkanımız Mesut Üner, futbolun efsane isimlerini buluşturmanın eskiden beri bir hayali olduğunu ifade etti.

Anılarla dolu bir gece yaşandı

Çatalca geçmiş dönem Belediye Başkanlarından Fırat Aykut ‘unda katılım gösterdiği organizasyonda, geçmişte kulüp başkanlığı yapmış Erdoğan Atlas, Gürkan Çakmakyapan, ve yıllarca Çatalcaspor’da top koşturan futbolcular Dalyan Bulan, Turan Altınoğlu, Recep Şen, Kaptan Enver, Birol Ginç, Suat Sezer, Yasin Sert, Serkan Toprak, Aykut Çetin, İskender Aktaz gibi 150’ yi aşkın efsane futbolcu bir araya geldi.

Başkanımız Mesut Üner’in konuklarla tek tek ilgilendiği ve sohbet ettiği gecede, yıllardır birbirlerini görmeyen futbolcuların buluşma sevinci yanı sıra geçmişe dair anıların paylaşılması ile de yaşanan duygular en üst noktaya çıktı.

Sizler Çatalca’mızın değerisiniz

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner yaptığı konuşmada, ilçede bugüne kadar spora katkı sunan, emek veren tüm isimlerin ilçemizin birer değeri olduğunu belirtti.

Başkanımız Mesut Üner sözlerinde “Benim Çatalca’mızın efsanelerini bir araya getirmek gibi bir hayalim vardı. Bu gece, bu hayalimin gerçekleşmesinin mutluluğunu yaşıyorum. Efsaneler gecesinin tertip edilmesinde emeği geçen başta Recep Ağabeyim olmak üzere herkese ve gecemize katılım gösteren sizlere gönülden teşekkür ediyorum.

Çatalca’mıza bugüne kadar katkı sağlayan tüm sporcularımız bizler için çok kıymetli. Bizler futbolda, efsaneleşen büyüklerimizin hikayelerini dinleyerek büyüdük. Onları kendimize örnek alarak futbola gönül verdik. Şimdi de ilçemizde sporu geliştirecek çalışmalar yapıyor, sporcularımıza destek oluyoruz. Çocuklarımız gençlerimiz sporla büyüsün, kötü alışkanlıklardan uzak kalsın istiyoruz. Çatalcaspor’da futbol oynamış, yöneticilik, başkanlık yapmış sizler gibi yeni neslimizin de sevdası spor olsun istiyoruz. Çatalca’mızda spora bugüne kadar emek veren herkese ve Çatalcaspor Gönüllüsü olan sizlere bir kez daha canı gönülden teşekkür ediyorum” ifadelere yer verdi.

Çatalcaspor Gönüllülerinden Başkanımız Mesut Üner’e Teşekkür

Çatalca’da spora verdiği önem için ve kendilerine yıllar sonra bir araya gelme mutluluğunu yaşattığı için Başkanımız Mesut Üner’e teşekkür plaketi sunan futbolcular, hatıra fotoğrafları ile de bu geceyi ölümsüzleştirdi.

Gecenin sonunda Başkanı Mesut Üner’e getirilen doğum günü pastası ise efsaneler gecesinin bir diğer büyük bir sürprizi oldu.

#ÇalışıncaOluyor

#BirlikteÇatalcayız