Çatalca Belediyesi
 Başkanımız Mesut Üner; ‘Geleceğimizi Gençlerimiz İnşa Edecektir’

Başkanımız Mesut Üner; ‘Geleceğimizi Gençlerimiz İnşa Edecektir’

Görüntülenme : 1871

Başkanımız Mesut Üner; ‘Geleceğimizi Gençlerimiz İnşa Edecektir’

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner ilçemizde bir ilke imza atarak geleceğimizin teminatı olan gençlerimizle, “Gençler Başkanla Buluşuyor” projesi kapsamında bir araya gelmeye devam ediyor.

Gençlerin fikirlerini dinleyerek hayallerini gerçekleştirme yolunda onlara destek vermek, gençliğe yönelik ve genel hizmetler hakkında detaylı bilgiler vererek gençlerin önerilerini almak ve ilçemizdeki gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulunmak amacıyla hayata geçirilen Başkanımız Mesut Üner’in gençlerimize yönelik en önemli projelerinden biri olan “Gençler Başkanla Buluşuyor” projesi tüm hızıyla devam ediyor. 
Başkanımız Mesut Üner tarafından başlatılan gençlik buluşmalarında bu hafta da Kültürevi’nde Kız Meslek Lisesi öğrencilerimiz Başkanımız Mesut Üner ile bir araya geldi.

Gençlerimiz ülkemizin yarınlarıdır

Uzun saatler karşılıklı sohbet tarzında devam eden toplantıda, gençlerin sorularını yanıtlayan Başkanımız Mesut Üner ülkemizin yarınları olan gençlerimize bir hedef koyarak çalışmaları konusunda tavsiyelerde bulundu. “Siz gençlerimize ayrı bir önem veriyoruz. Çünkü geleceğimizi inşa edecek olan gençlerimizdir” şeklinde konuşan Başkanımız Mesut Üner,  herkesin olduğu gibi öğrencilerin de üzerlerine düşen sorumluluğu en iyi biçimde yerine getirmesi gerektiğini ve hiç bir başarının tesadüf olmadığını dile getirerek, elde edilen tüm başarılarda büyük bir emek ve çabanın olduğunu vurguladı. 

Haftalık Kültürevi buluşmalarında Başkanımız Mesut Üner ile bir araya gelen öğrencilerimiz  kendilerine verdiği destek ve imkanlardan dolayı Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner’e teşekkürlerini ilettiler.
#BirlikteÇatalcayız