Çatalca Belediyesi
 Başkanımız Mesut Üner “Gençlerimize ve Ailelerine Destek Oluyoruz”

Başkanımız Mesut Üner “Gençlerimize ve Ailelerine Destek Oluyoruz”

Görüntülenme : 1074

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner’in üniversiteye hazırlanan gençlerimize ve ailelerine destek olmak amacıyla açtığı Sürekli Eğitim Merkezimizde öğrencilerimiz konusunda uzman öğretmenler eşliğinde sınavlara hazırlanıyor.

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, üniversite hayali kuran ancak, ilçe dışındaki kurslara gitme zorluğu ve maddi olanaksızlıklar nedeniyle sınava hazırlık sürecinde güçlük yaşayan öğrencilerimize ve ailelerine destek olmak için Sürekli Eğitim Merkezini kurarak ücretsiz olarak öğrencilerimizin hizmetine sundu.

Sürekli Eğitim Merkezi’nde sınavlara hazırlanan gençlerin, hayallerine kavuşmak için sıkı bir disiplinle çalıştığını belirten Başkanımız Mesut Üner, “Çatalcalı vatandaşlarımızla büyük bir aile olduk ve ailemizin genç bireylerinin gelecekleri için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Üniversiteye hazırlanan, üniversitede okumayı hedefleyen gençlerimizin önünde artık hiç bir engel kalmasın istiyoruz. Öğrencilerimizin yakalayacakları başarı onlar için ne kadar önemliyse bizler için de aynı derecede önemli. Sürekli Eğitim Merkezimiz ile gençlerimizin geleceğe umutla bakmasına vesile olmaktan mutluluk duyuyoruz” ifadelerini kaydetti.

Gençlerimizin daima yanındayız

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, Sürekli Eğitim Merkezi’ne yaptığı ziyarette 06 Şubat’ta başlayarak 3 Mart 2020 tarihine kadar başvuruları devam edecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek tüm öğrencilerimize başarılar diledi. Gençlerimizin sınava hazırlık yolunda yalnız olmadıklarını dile getiren Başkanımız Mesut Üner, öğrencilerimize sınavı yaşamın tek ve en önemli dönüm noktası gibi algılamamalarını hatırlattı. Gençlere stres yapmayın çağrısında da bulunan Başkanımız Mesut Üner, “Hedefe giden yolda başarmanın birinci kuralı çalışmak ve inanmaktır. Sınava hazırlık döneminin ödülünü ileride alacaksınız. Bizler başarmak için çalışan siz değerli öğrencilerimize güveniyoruz. Bu yolda sizlerin yanında olan değerli öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Sürekli Eğitim Merkezi’nde eğitim alan öğrenciler, “ Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner’in bizler için açtığı kurslarda rahat bir ortamda özel ders gibi eğitim alıyoruz. Bizlere bu imkanı sunan Başkanımız Mesut Üner’e teşekkür ediyoruz” dediler.

BirlikteÇatalcayız